Al-Gharafa SCDefans
Saifeldeen Hassan Fadlalla
- Forma numarası
- 23
- Tam adı
- Saifeldeen Fadlalla
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi
7Maç7 kez ilk 11
559Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist1
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9M22.02.26 · Al-Gharafa SC 0 - 1 Al-Shamal SC · Puan 6.96.1M27.08.26 · Al-Gharafa SC 1 - 3 Al-Shamal SC · Puan 6.15.8M05.09.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Gharafa SC · Puan 5.87.7B11.09.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Lusail SC · Puan 7.76.4M08.10.26 · Al-Wakrah 3 - 2 Al-Gharafa SC · Puan 6.47.0B18.10.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Al Rayyan · Puan 7.05.9B22.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 2 Al Ahli Doha · Puan 5.96.1M26.10.26 · Al-Ahli (Jeddah) 2 - 1 Al-Gharafa SC · Puan 6.17.6G30.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 0 Qatar SC · Puan 7.65.6M02.11.26 · Al-Gharafa SC 0 - 5 El Kadisiyah · Puan 5.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil12 maç · 934 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.55 |
| Kilit pas | 0.82 |
| Çalım | 1.01 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 4.38 |
| Aldırdığı faul | 1.38 |
Son maçları
- AFC Şampiyonlar LigiAl-Gharafa SC0El Kadisiyah5Sarı kart 145' Sonradan5.6
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC2Qatar SC090' İlk 117.6
- AFC Şampiyonlar LigiAl-Ahli (Jeddah)2Al-Gharafa SC1AAsist 190' İlk 116.1
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC2Al Ahli Doha290' İlk 115.9
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC0Al Rayyan0Sarı kart 190' İlk 117.0
- Katar Yıldızlar LigiAl-Wakrah3Al-Gharafa SC290' İlk 116.4
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC0Lusail SC090' İlk 117.7
- Katar Yıldızlar LigiAl Sadd SC Doha4Al-Gharafa SC190' İlk 115.8
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC1Al-Shamal SC319' İlk 116.1
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC0Al-Shamal SC1Sarı kart 190' İlk 116.9
- Katar Yıldızlar LigiAl-Sailiya1Al-Gharafa SC056' İlk 117.0
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC1Al Sadd SC Doha376' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler12 maç · 934 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (0)90 dk’da 0.55
- Başarılı çalım8 / 16
Pas
- Kilit pas790 dk’da 0.82
- Pas isabeti81%328 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme22 · 16
- Kazanılan ikili mücadele49 / 96
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.38
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC | 7 | 0 | 0 | 559 | 1 | 0 |
| 2025 | Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC | 5 | 0 | 0 | 375 | 2 | 0 |
| 2024 | Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC | 13 | 1 | 1 | 788 | 1 | 0 |
| Toplam | 25 | 1 | 1 | 1.722 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Al-Gharafa SCŞu an#23
