ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Samba Diba

Forma numarası
30
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

10Maç7 kez ilk 11
674Dakika
2Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.31
Gol + asist2
Maç başına dakika67
90 dakikada gol + asist0.27

Sayılar arşivimizdeki 54 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M08.08.26 · USL Dunkerque 4 - 2 Grenoble Foot 38 · Puan 5.96.1M22.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 6.18.0G28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · Puan 8.06.9M04.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 2 Annecy FC · Puan 6.95.1G11.09.26 · Rodez 0 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 5.16.1B18.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Clermont Foot · Puan 6.16.8M09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 6.86.4M16.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · Puan 6.45.8M23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 5.86.0M30.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: USL Dunkerque 6.3, ES Troyes 6.6, USL Dunkerque 5.9, AS Saint-Étienne 6.1, Stade Lavallois Mayenne FC 8.0, Annecy FC 6.9, Rodez 5.1, Clermont Foot 6.1, Montpellier 6.8, US Boulogne 6.4, Pau FC 5.8, Dijon 6.0ort. 6.3302.05.26 · USL Dunkerque 0 - 1 Grenoble Foot 38 · 6.309.05.26 · Grenoble Foot 38 1 - 0 ES Troyes · 6.608.08.26 · USL Dunkerque 4 - 2 Grenoble Foot 38 · 5.922.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · 6.128.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · 8.004.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 2 Annecy FC · 6.911.09.26 · Rodez 0 - 1 Grenoble Foot 38 · 5.118.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Clermont Foot · 6.109.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · 6.816.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · 6.423.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · 5.830.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · 6.06.08.0

90 dakika başına profil21 maç · 1.114 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.94, Kilit pas 1.41, Pas isabeti 75%, Kazanılan ikili 47%, Top kazanma 3.06, Aldırdığı faul 2.58Şut: 1.94Kilit pas: 1.41Pas isabeti: 75%Kazanılan ikili: 47%Top kazanma: 3.06Aldırdığı faul: 2.58Şut1.94Kilit pas1.41Pas isabeti75%Kazanılan ikili47%Top kazanma3.06Aldırdığı faul2.58
90 dakika başına profil
Şut1.94
Kilit pas1.41
Pas isabeti75%
Kazanılan ikili47%
Top kazanma3.06
Aldırdığı faul2.58
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 2, Asist 02025 · Asist: 12026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5220.12.25 · Sonradan: 23'03.01.26 · İlk 11: 90'17.01.26 · İlk 11: 64'14.02.26 · Sonradan: 19'03.04.26 · Sonradan: 17'10.04.26 · Sonradan: 14'17.04.26 · Sonradan: 11'25.04.26 · Sonradan: 16'02.05.26 · Sonradan: 22'09.05.26 · İlk 11: 82'08.08.26 · Sonradan: 24'22.08.26 · Sonradan: 55'28.08.26 · İlk 11: 72'04.09.26 · İlk 11: 79'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 76'09.10.26 · İlk 11: 83'16.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 81'30.10.26 · Sonradan: 24'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.114 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)15 (4)90 dk’da 1.94
  • Başarılı çalım3 / 10

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.41
  • Pas isabeti75%330 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele66 / 139
  • Aldırdığı faul2490 dk’da 2.58

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Grenoble Foot 38102067430
2025Coupe de FranceGrenoble Foot 381002300
Lig 2Grenoble Foot 3821011.10551
2024Lig 2Grenoble Foot 3850026110
Süper Lig 1Athens Kallithea FC170089630
Toplam54212.959121

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım