Virtus EntellaOrta saha
Stefano Di Mario
- Forma numarası
- 26
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Coppa Italia · Serie B
10Maç10 kez ilk 11
844Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.45
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 49 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0M22.08.26 · FC Sudtirol 1 - 0 Virtus Entella · Puan 7.06.9M29.08.26 · Virtus Entella 1 - 2 Cesena FC · Puan 6.96.4B06.09.26 · Virtus Entella 2 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.46.9G11.09.26 · AC Pisa 1 - 4 Virtus Entella · Puan 6.96.1B19.09.26 · US Cremonese 0 - 0 Virtus Entella · Puan 6.16.6B10.10.26 · Virtus Entella 1 - 1 SS Juve Stabia · Puan 6.67.0G17.10.26 · Padova 1 - 2 Virtus Entella · Puan 7.05.8M24.10.26 · Virtus Entella 0 - 1 Mantova FC · Puan 5.86.0B27.10.26 · Virtus Entella 1 - 1 AS Avellino · Puan 6.05.8M31.10.26 · Sampdoria 2 - 0 Virtus Entella · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil34 maç · 2.852 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.17 |
| Kilit pas | 1.49 |
| Çalım | 1.48 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 3.94 |
| Aldırdığı faul | 2.22 |
Son maçları
- Serie BSampdoria2Virtus Entella090' İlk 115.8
- Serie BVirtus Entella1AS Avellino1AAsist 189' İlk 116.0
- Serie BVirtus Entella0Mantova FC190' İlk 115.8
- Serie BPadova1Virtus Entella290' İlk 117.0
- Serie BVirtus Entella1SS Juve Stabia182' İlk 116.6
- Serie BUS Cremonese0Virtus Entella068' İlk 116.1
- Serie BAC Pisa1Virtus Entella4Sarı kart 190' İlk 116.9
- Serie BVirtus Entella2LR Vicenza Virtus290' İlk 116.4
- Serie BVirtus Entella1Cesena FC284' İlk 116.9
- Serie BFC Sudtirol1Virtus Entella090' İlk 117.0
- Coppa ItaliaHellas Verona2Virtus Entella2Sarı kart 171' İlk 116.8
- Serie BVirtus Entella2Carrarese187' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler34 maç · 2.852 dk
Hücum
- Şut (isabetli)21 (6)90 dk’da 1.17
- Başarılı çalım30 / 49
Pas
- Kilit pas2790 dk’da 1.49
- Pas isabeti76%938 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme58 · 49
- Kazanılan ikili mücadele174 / 301
- Aldırdığı faul6090 dk’da 2.22
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Coppa ItaliaVirtus Entella | 1 | 0 | 0 | 71 | 1 | 0 |
| Serie BVirtus Entella | 9 | 0 | 1 | 773 | 1 | 0 | |
| 2025 | Coppa ItaliaVirtus Entella | 1 | 0 | 0 | 99 | 0 | 0 |
| Serie BVirtus Entella | 37 | 0 | 2 | 3.167 | 9 | 0 | |
| Toplam | 48 | 0 | 3 | 4.110 | 11 | 0 | |
Kulüpler
- Virtus EntellaŞu an#26
- Videoton FC FehervarŞu an#24
