FC SudtirolOrta saha
Simone Davi
- Forma numarası
- 24
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Coppa Italia · Serie B
10Maç3 kez ilk 11
420Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.31
Gol + asist1
Maç başına dakika42
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2B15.08.26 · Catanzaro 2 - 2 FC Sudtirol · Puan 6.26.9G22.08.26 · FC Sudtirol 1 - 0 Virtus Entella · Puan 6.95.8B30.08.26 · Benevento Calcio 1 - 1 FC Sudtirol · Puan 5.8–G05.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro5.9B12.09.26 · FC Sudtirol 1 - 1 FC Modena · Puan 5.97.4M15.09.26 · Genoa 1 - 0 FC Sudtirol · Puan 7.46.3G20.09.26 · SS Arezzo 1 - 4 FC Sudtirol · Puan 6.3–M18.10.26 · SS Juve Stabia 3 - 0 FC Sudtirol6.0B24.10.26 · FC Sudtirol 1 - 1 Sampdoria · Puan 6.06.0B31.10.26 · FC Sudtirol 1 - 1 Cesena FC · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil28 maç · 1.514 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.84 |
| Kilit pas | 1.79 |
| Çalım | 1.18 |
| Pas isabeti | 69% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 3.66 |
| Aldırdığı faul | 2.38 |
Son maçları
- Serie BFC Sudtirol1Cesena FC145' Sonradan6.0
- Serie BFC Sudtirol1Sampdoria160' İlk 116.0
- Serie BSS Juve Stabia3FC Sudtirol090' İlk 11
- Serie BSS Arezzo1FC Sudtirol445' Sonradan6.3
- Coppa ItaliaGenoa1FC Sudtirol090' İlk 117.4
- Serie BFC Sudtirol1FC Modena122' Sonradan5.9
- Serie BFC Sudtirol2Catanzaro013' Sonradan
- Serie BBenevento Calcio1FC Sudtirol119' Sonradan5.8
- Serie BFC Sudtirol1Virtus Entella0Gol 1Sarı kart 114' Sonradan6.9
- Coppa ItaliaCatanzaro2FC Sudtirol222' Sonradan6.2
- Serie BFC Sudtirol0AS Bari090' İlk 116.2
- Serie BAS Bari0FC Sudtirol086' İlk 116.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler28 maç · 1.514 dk
Hücum
- Şut (isabetli)22 (7)90 dk’da 1.84
- Başarılı çalım4 / 12
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.79
- Pas isabeti69%507 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme21 · 10
- Kazanılan ikili mücadele79 / 152
- Aldırdığı faul2090 dk’da 2.38
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Coppa ItaliaFC Sudtirol | 2 | 0 | 0 | 112 | 0 | 0 |
| Serie BFC Sudtirol | 8 | 1 | 0 | 308 | 1 | 0 | |
| 2025 | Coppa ItaliaFC Sudtirol | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Serie BFC Sudtirol | 31 | 0 | 2 | 2.125 | 7 | 0 | |
| 2024 | Serie BFC Sudtirol | 26 | 2 | 2 | 1.609 | 3 | 0 |
| Toplam | 68 | 3 | 4 | 4.244 | 11 | 0 | |
Kulüpler
- FC SudtirolŞu an#24
