Fortaleza CEIFDefans
Santiago Cuero
- Forma numarası
- 15
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Primera A
23Maç15 kez ilk 11
1.605Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.42
Gol + asist0
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 75 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5G03.05.26 · Fortaleza CEIF 2 - 1 Atletico Bucaramanga · Puan 6.55.8M20.09.26 · Fortaleza CEIF 1 - 4 Atletico Junior Barranquilla · Puan 5.86.1B28.09.26 · Fortaleza CEIF 2 - 2 Deportes Tolima · Puan 6.17.5B04.10.26 · Deportivo Pasto 0 - 0 Fortaleza CEIF · Puan 7.56.6B09.10.26 · Fortaleza CEIF 1 - 1 Millonarios · Puan 6.6–M21.10.26 · Internacional de Bogota 2 - 1 Fortaleza CEIF6.3B25.10.26 · Fortaleza CEIF 1 - 1 Deportivo Cali · Puan 6.36.8M30.10.26 · America de Cali 2 - 1 Fortaleza CEIF · Puan 6.86.1M03.11.26 · Aguilas Doradas Rionegro 1 - 0 Fortaleza CEIF · Puan 6.16.1M07.11.26 · Fortaleza CEIF 0 - 3 Medellín · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 1.890 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.94 |
| Kilit pas | 1.58 |
| Çalım | 1.21 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 50% |
| Top kazanma | 2.86 |
| Aldırdığı faul | 0.98 |
Son maçları
- Primera AFortaleza CEIF0Medellín372' İlk 116.1
- Primera AAguilas Doradas Rionegro1Fortaleza CEIF090' İlk 116.1
- Primera AAmerica de Cali2Fortaleza CEIF185' İlk 116.8
- Primera AFortaleza CEIF1Deportivo Cali190' İlk 116.3
- Primera AInternacional de Bogota2Fortaleza CEIF1Sarı kart 185' İlk 11
- Primera AFortaleza CEIF1Millonarios190' İlk 116.6
- Primera ADeportivo Pasto0Fortaleza CEIF090' İlk 117.5
- Primera AFortaleza CEIF2Deportes Tolima280' İlk 116.1
- Primera AFortaleza CEIF1Atletico Junior Barranquilla4Sarı kart 136' Sonradan5.8
- Primera AFortaleza CEIF2Atletico Bucaramanga190' İlk 116.5
- Primera AMedellín1Fortaleza CEIF090' İlk 116.6
- Primera AFortaleza CEIF1America de Cali290' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 1.890 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (6)90 dk’da 1.94
- Başarılı çalım16 / 34
Pas
- Kilit pas2390 dk’da 1.58
- Pas isabeti82%663 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme22 · 21
- Kazanılan ikili mücadele68 / 135
- Aldırdığı faul790 dk’da 0.98
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera AFortaleza CEIF | 23 | 0 | 1 | 1.605 | 2 | 0 |
| 2025 | Primera AFortaleza CEIF | 39 | 1 | 1 | 1.570 | 4 | 0 |
| 2024 | Primera ASanta Fe | 9 | 0 | 0 | 512 | 2 | 0 |
| Toplam | 71 | 1 | 2 | 3.687 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Fortaleza CEIFŞu an#15
- Santa FeŞu an#25
