SC Cambuur LeeuwardenForvet
Sami Bouhoudane
- Forma numarası
- 7
Forvet
Sezon 2026Eredivisie
9Maç6 kez ilk 11
448Dakika
0Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.58
Gol + asist5
Maç başına dakika47
90 dakikada gol + asist0.96
Sayılar arşivimizdeki 34 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0M23.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 5 Feyenoord Rotterdam · Puan 6.06.0M30.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 4 Twente · Puan 6.05.3B06.09.26 · SC Telstar 2 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 5.36.5G12.09.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 0 NEC Nijmegen · Puan 6.57.2B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.27.2B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.26.7G11.10.26 · PEC Zwolle 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.7–B18.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 2 AZ Alkmaar8.2G27.10.26 · VV Kloetinge 0 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 8.26.1G31.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 Go Ahead Eagles · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 1.350 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.19 |
| Kilit pas | 2.64 |
| Pas isabeti | 65% |
| Kazanılan ikili | 34% |
| Top kazanma | 2.00 |
| Aldırdığı faul | 1.69 |
Son maçları
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden4Go Ahead Eagles0AAsist 152' Sonradan6.1
- KNVB KupasıVV Kloetinge0SC Cambuur Leeuwarden22Gol 290' İlk 118.2
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden2AZ Alkmaar216' Sonradan
- EredivisiePEC Zwolle0SC Cambuur Leeuwarden123' İlk 116.7
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden1AAsist 158' İlk 117.2
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden1AAsist 158' İlk 117.2
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden3NEC Nijmegen019' Sonradan6.5
- EredivisieSC Telstar2SC Cambuur Leeuwarden2Sarı kart 148' Sonradan5.3
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden1Twente445' İlk 116.0
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden2Feyenoord Rotterdam562' İlk 116.0
- EredivisieFortuna Sittard3SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 115.5
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden0Excelsior445' Sonradan6.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.350 dk
Hücum
- Şut (isabetli)23 (11)90 dk’da 2.19
- Başarılı çalım2 / 14
Pas
- Kilit pas1290 dk’da 2.64
- Pas isabeti65%223 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme11 · 0
- Kazanılan ikili mücadele52 / 154
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.69
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Cambuur Leeuwarden | 9 | 0 | 2 | 448 | 1 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieJong PSV Eindhoven | 21 | 7 | 1 | 1.132 | 1 | 0 |
| 2024 | Eerste DivisieJong PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | 29 | 0 | 0 |
| Toplam | 31 | 7 | 3 | 1.609 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- SC Cambuur LeeuwardenŞu an#7
- Jong PSV EindhovenŞu an#19