ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Sergio Akieme

Forma numarası
18
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

1Maç0 kez ilk 11
23Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist3
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.36

Sayılar arşivimizdeki 74 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.6M14.03.26 · Stade Reims 1 - 2 Rodez · Puan 7.66.7G21.03.26 · En Avant Guingamp 0 - 2 Stade Reims · Puan 6.76.9B04.04.26 · Stade Reims 0 - 0 US Boulogne · Puan 6.96.4B10.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · Puan 6.48.0G18.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC · Puan 8.06.1B25.04.26 · Stade Reims 1 - 1 Nancy Lorraine · Puan 6.16.9B02.05.26 · Le Mans 1 - 1 Stade Reims · Puan 6.97.5G09.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · Puan 7.55.9G11.09.26 · Nancy Lorraine 1 - 2 Stade Reims · Puan 5.96.0G02.11.26 · Stade Reims 2 - 0 Sochaux Monteliard · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Montpellier 8.2, USL Dunkerque 8.4, Rodez 7.6, En Avant Guingamp 6.7, US Boulogne 6.9, Stade Lavallois Mayenne FC 6.4, Red Star FC 8.0, Nancy Lorraine 6.1, Le Mans 6.9, Pau FC 7.5, Nancy Lorraine 5.9, Sochaux Monteliard 6.0ort. 7.0527.02.26 · Montpellier 0 - 0 Stade Reims · 8.209.03.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Stade Reims · 8.414.03.26 · Stade Reims 1 - 2 Rodez · 7.621.03.26 · En Avant Guingamp 0 - 2 Stade Reims · 6.704.04.26 · Stade Reims 0 - 0 US Boulogne · 6.910.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · 6.418.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC · 8.025.04.26 · Stade Reims 1 - 1 Nancy Lorraine · 6.102.05.26 · Le Mans 1 - 1 Stade Reims · 6.909.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · 7.511.09.26 · Nancy Lorraine 1 - 2 Stade Reims · 5.902.11.26 · Stade Reims 2 - 0 Sochaux Monteliard · 6.06.08.4

90 dakika başına profil24 maç · 2.022 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.71, Kilit pas 1.87, Çalım 1.00, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 45%, Top kazanma 3.21, Aldırdığı faul 1.75Şut: 1.71Kilit pas: 1.87Çalım: 1.00Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 45%Top kazanma: 3.21Aldırdığı faul: 1.75Şut1.71Kilit pas1.87Çalım1.00Pas isabeti89%Kazanılan ikili45%Top kazanma3.21Aldırdığı faul1.75
90 dakika başına profil
Şut1.71
Kilit pas1.87
Çalım1.00
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili45%
Top kazanma3.21
Aldırdığı faul1.75
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Lig 2Stade Reims2Sochaux Monteliard017' Sonradan6.0
  • Lig 2Nancy Lorraine1Stade Reims223' Sonradan5.9
  • Lig 2Stade Reims5Pau FC3Asist 190' İlk 117.5
  • Lig 2Le Mans1Stade Reims1Sarı kart 190' İlk 116.9
  • Lig 2Stade Reims1Nancy Lorraine1Sarı kart 190' İlk 116.1
  • Lig 2Stade Reims3Red Star FC2Gol 190' İlk 118.0
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2Stade Reims290' İlk 116.4
  • Lig 2Stade Reims0US Boulogne090' İlk 116.9
  • Lig 2En Avant Guingamp0Stade Reims290' İlk 116.7
  • Lig 2Stade Reims1Rodez2Asist 190' İlk 117.6
  • Lig 2USL Dunkerque1Stade Reims1Asist 190' İlk 118.4
  • Lig 2Montpellier0Stade Reims090' İlk 118.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 4; 2025: Gol 1, Asist 5; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 32024 · Asist: 42025 · Gol: 12025 · Asist: 5

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8110.01.26 · İlk 11: 90'17.01.26 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 90'30.01.26 · İlk 11: 90'03.02.26 · İlk 11: 45'06.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'09.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · Sonradan: 23'02.11.26 · Sonradan: 17'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 2.022 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (10)90 dk’da 1.71
  • Başarılı çalım7 / 20

Pas

  • Kilit pas2090 dk’da 1.87
  • Pas isabeti89%991 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme26 · 18
  • Kazanılan ikili mücadele73 / 164
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 1.75

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Stade Reims1002300
2025Coupe de FranceStade Reims20013500
Lig 2Stade Reims34153.03480
2024Coupe de FranceStade Reims41027810
Lig 1Stade Reims32242.72160
Toplam73496.191150

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım