ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC RFSOrta saha

R. Ndjiki

Forma numarası
15
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Virsliga · Virsliga

5Maç5 kez ilk 11
279Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 9 maç
Ortalama puan6.58
Gol + asist1
Maç başına dakika47
90 dakikada gol + asist0.21

Sayılar arşivimizdeki 9 maçtan.

FormSon 9 maçın puanı ve sonucu

6.2M26.09.24 · FCSB 4 - 1 FC RFS · Puan 6.26.0B03.10.24 · FC RFS 2 - 2 Galatasaray · Puan 6.06.4B07.11.24 · FC RFS 1 - 1 RSC Anderlecht · Puan 6.46.0M30.01.25 · Dinamo Kiev 1 - 0 FC RFS · Puan 6.06.8G16.04.26 · BFC Daugavpils 1 - 0 FS Jelgava · Puan 6.88.1B31.05.26 · FS Jelgava 1 - 1 BFC Daugavpils · Puan 8.16.8G19.10.26 · FC RFS 2 - 0 FK Tukums 2000/Telms · Puan 6.86.3G25.10.26 · SK Super Nova Salaspils 0 - 3 FC RFS · Puan 6.3–G01.11.26 · FC RFS 3 - 0 Grobinas SC

Reyting trendiReytingli son 8 maç

Reyting trendi: FCSB 6.2, Galatasaray 6.0, RSC Anderlecht 6.4, Dinamo Kiev 6.0, FS Jelgava 6.8, FS Jelgava 8.1, FK Tukums 2000/Telms 6.8, SK Super Nova Salaspils 6.3ort. 6.5726.09.24 · FCSB 4 - 1 FC RFS · 6.203.10.24 · FC RFS 2 - 2 Galatasaray · 6.007.11.24 · FC RFS 1 - 1 RSC Anderlecht · 6.430.01.25 · Dinamo Kiev 1 - 0 FC RFS · 6.016.04.26 · BFC Daugavpils 1 - 0 FS Jelgava · 6.831.05.26 · FS Jelgava 1 - 1 BFC Daugavpils · 8.119.10.26 · FC RFS 2 - 0 FK Tukums 2000/Telms · 6.825.10.26 · SK Super Nova Salaspils 0 - 3 FC RFS · 6.36.38.1

90 dakika başına profil5 maç · 279 dk

90 dakika başına profil: Şut 3.55, Kilit pas 1.94, Çalım 0.65, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 39%, Top kazanma 1.29, Aldırdığı faul 1.29Şut: 3.55Kilit pas: 1.94Çalım: 0.65Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 39%Top kazanma: 1.29Aldırdığı faul: 1.29Şut3.55Kilit pas1.94Çalım0.65Pas isabeti79%Kazanılan ikili39%Top kazanma1.29Aldırdığı faul1.29
90 dakika başına profil
Şut3.55
Kilit pas1.94
Çalım0.65
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili39%
Top kazanma1.29
Aldırdığı faul1.29
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 9 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 9 maç, Maç başına dakika 4726.09.24 · Sonradan: 45'03.10.24 · İlk 11: 26'07.11.24 · Sonradan: 30'30.01.25 · İlk 11: 45'16.04.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'19.10.26 · İlk 11: 61'25.10.26 · İlk 11: 25'01.11.26 · İlk 11: 13'

Ayrıntılı istatistikler5 maç · 279 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)11 (2)90 dk’da 3.55
  • Başarılı çalım2 / 7

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.94
  • Pas isabeti79%90 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme2 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele21 / 54
  • Aldırdığı faul490 dk’da 1.29

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026VirsligaBFC Daugavpils21018000
VirsligaFC RFS3009900
2024UEFA Avrupa LigiFC RFS40014600
Toplam91042500

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım