Zaglebie LubinDefans
Roman Yakuba
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Ekstraklasa
10Maç9 kez ilk 11
810Dakika
0Gol
2Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.54
Gol + asist2
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.22
Sayılar arşivimizdeki 65 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3B23.08.26 · RKS Radomiak Radom 0 - 0 Zaglebie Lubin · Puan 6.36.6B29.08.26 · Zaglebie Lubin 0 - 0 Pogon Szczecin · Puan 6.66.1B07.09.26 · KS Wieczysta Krakow 1 - 1 Zaglebie Lubin · Puan 6.16.0G12.09.26 · Zaglebie Lubin 2 - 1 GKS Katowice · Puan 6.08.4G15.09.26 · KS Rakow Czestochowa 2 - 3 Zaglebie Lubin · Puan 8.45.7M20.09.26 · Zaglebie Lubin 0 - 2 Wisla Plock · Puan 5.76.1M10.10.26 · KS Cracovia 3 - 1 Zaglebie Lubin · Puan 6.17.7G18.10.26 · Zaglebie Lubin 1 - 0 Jagiellonia Bialystok · Puan 7.76.9B23.10.26 · LKP Motor Lublin 2 - 2 Zaglebie Lubin · Puan 6.95.6G02.11.26 · Zaglebie Lubin 1 - 0 Korona Kielce · Puan 5.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.672 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.23 |
| Kilit pas | 1.43 |
| Pas isabeti | 71% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.55 |
| Aldırdığı faul | 0.83 |
Son maçları
- EkstraklasaZaglebie Lubin1Korona Kielce0Sarı kart 145' İlk 115.6
- EkstraklasaLKP Motor Lublin2Zaglebie Lubin290' İlk 116.9
- EkstraklasaZaglebie Lubin1Jagiellonia Bialystok090' İlk 117.7
- EkstraklasaKS Cracovia3Zaglebie Lubin190' İlk 116.1
- EkstraklasaZaglebie Lubin0Wisla Plock290' İlk 115.7
- EkstraklasaKS Rakow Czestochowa2Zaglebie Lubin3A2Asist 290' İlk 118.4
- EkstraklasaZaglebie Lubin2GKS Katowice1Sarı kart 190' İlk 116.0
- EkstraklasaKS Wieczysta Krakow1Zaglebie Lubin190' İlk 116.1
- EkstraklasaZaglebie Lubin0Pogon Szczecin0Sarı kart 190' İlk 116.6
- EkstraklasaRKS Radomiak Radom0Zaglebie Lubin045' Sonradan6.3
- EkstraklasaZaglebie Lubin2Wisla Plock052' İlk 117.0
- EkstraklasaLechia Gdansk0Zaglebie Lubin290' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.672 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 1.23
- Başarılı çalım2 / 4
Pas
- Kilit pas1090 dk’da 1.43
- Pas isabeti71%651 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme29 · 21
- Kazanılan ikili mücadele90 / 163
- Aldırdığı faul590 dk’da 0.83
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EkstraklasaZaglebie Lubin | 10 | 0 | 2 | 810 | 3 | 0 |
| 2025 | EkstraklasaZaglebie Lubin | 22 | 0 | 0 | 1.691 | 2 | 0 |
| 2024 | EkstraklasaPuszcza Niepolomice | 33 | 3 | 0 | 2.485 | 5 | 0 |
| Toplam | 65 | 3 | 2 | 4.986 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- Zaglebie LubinŞu an#3
- Puszcza NiepolomiceŞu an#3
