ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Pico

Forma numarası
4
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier Division · UEFA Şampiyonlar Ligi · World Cup

27Maç27 kez ilk 11
2.369Dakika
3Gol
1Asist
5Sarı kart
2Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.98
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 105 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1G14.07.26 · Shamrock Rovers 5 - 1 Floriana · Puan 6.15.8B31.07.26 · Drogheda United 0 - 0 Shamrock Rovers · Puan 5.87.0B04.09.26 · Shamrock Rovers 0 - 0 Shelbourne · Puan 7.06.9M11.09.26 · St. Patricks Athletic 2 - 0 Shamrock Rovers · Puan 6.97.5G18.09.26 · Shamrock Rovers 3 - 2 Waterford · Puan 7.57.3G08.10.26 · Shamrock Rovers 3 - 1 Drogheda United · Puan 7.37.1G12.10.26 · Shamrock Rovers 2 - 1 Bohemians FC Dublin · Puan 7.17.7M16.10.26 · Galway FC 2 - 0 Shamrock Rovers · Puan 7.78.1G23.10.26 · Shamrock Rovers 4 - 0 Sligo Rovers · Puan 8.16.3M30.10.26 · Dundalk 3 - 1 Shamrock Rovers · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Saudi Arabia 7.5, Argentina 6.7, Floriana 6.1, Drogheda United 5.8, Shelbourne 7.0, St. Patricks Athletic 6.9, Waterford 7.5, Drogheda United 7.3, Bohemians FC Dublin 7.1, Galway FC 7.7, Sligo Rovers 8.1, Dundalk 6.3ort. 7.0027.06.26 · Cape Verde Islands 0 - 0 Saudi Arabia · 7.504.07.26 · Argentina 3 - 2 Cape Verde Islands · 6.714.07.26 · Shamrock Rovers 5 - 1 Floriana · 6.131.07.26 · Drogheda United 0 - 0 Shamrock Rovers · 5.804.09.26 · Shamrock Rovers 0 - 0 Shelbourne · 7.011.09.26 · St. Patricks Athletic 2 - 0 Shamrock Rovers · 6.918.09.26 · Shamrock Rovers 3 - 2 Waterford · 7.508.10.26 · Shamrock Rovers 3 - 1 Drogheda United · 7.312.10.26 · Shamrock Rovers 2 - 1 Bohemians FC Dublin · 7.116.10.26 · Galway FC 2 - 0 Shamrock Rovers · 7.723.10.26 · Shamrock Rovers 4 - 0 Sligo Rovers · 8.130.10.26 · Dundalk 3 - 1 Shamrock Rovers · 6.36.38.1

90 dakika başına profil31 maç · 2.729 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.13, Kilit pas 0.38, Çalım 0.35, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 64%, Top kazanma 3.34, Aldırdığı faul 1.10Şut: 1.13Kilit pas: 0.38Çalım: 0.35Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 64%Top kazanma: 3.34Aldırdığı faul: 1.10Şut1.13Kilit pas0.38Çalım0.35Pas isabeti85%Kazanılan ikili64%Top kazanma3.34Aldırdığı faul1.10
90 dakika başına profil
Şut1.13
Kilit pas0.38
Çalım0.35
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili64%
Top kazanma3.34
Aldırdığı faul1.10
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 3, Asist 12024 · Gol: 12025 · Gol: 12026 · Gol: 32026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8803.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'01.05.26 · İlk 11: 68'15.06.26 · İlk 11: 90'22.06.26 · İlk 11: 90'27.06.26 · İlk 11: 90'04.07.26 · İlk 11: 120'14.07.26 · İlk 11: 90'31.07.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'08.10.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.729 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)24 (7)90 dk’da 1.13
  • Başarılı çalım3 / 4

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 0.38
  • Pas isabeti85%1.924 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme48 · 40
  • Kazanılan ikili mücadele153 / 240
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 1.10

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier DivisionShamrock Rovers22311.88952
UEFA Şampiyonlar LigiShamrock Rovers1009000
World CupCape Verde Islands40039000
2025Premier DivisionShamrock Rovers31102.68120
UEFA Konferans LigiShamrock Rovers60054020
2024Premier DivisionShamrock Rovers33102.825101
UEFA Konferans LigiShamrock Rovers80075020
Toplam105519.165213

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım