ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Quentin Paris

Forma numarası
33
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

4Maç0 kez ilk 11
97Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.19
Gol + asist2
Maç başına dakika29
90 dakikada gol + asist0.62

Sayılar arşivimizdeki 40 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

3.8M03.01.26 · Stade Reims 2 - 1 Annecy FC · Puan 3.87.3G23.01.26 · Annecy FC 2 - 1 Clermont Foot · Puan 7.35.9G31.01.26 · USL Dunkerque 0 - 1 Annecy FC · Puan 5.95.9B13.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Annecy FC · Puan 5.96.2M16.03.26 · Annecy FC 1 - 2 ES Troyes · Puan 6.26.0M21.03.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Annecy FC · Puan 6.06.0B08.08.26 · Clermont Foot 0 - 0 Stade Reims · Puan 6.08.4G24.08.26 · Stade Reims 3 - 1 Annecy FC · Puan 8.45.9G29.08.26 · Red Star FC 1 - 4 Stade Reims · Puan 5.96.5B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: US Boulogne 5.5, Montpellier 5.7, Stade Reims 3.8, Clermont Foot 7.3, USL Dunkerque 5.9, Stade Lavallois Mayenne FC 5.9, ES Troyes 6.2, AS Saint-Étienne 6.0, Clermont Foot 6.0, Annecy FC 8.4, Red Star FC 5.9, Montpellier 6.5ort. 6.0931.10.25 · Annecy FC 1 - 1 US Boulogne · 5.507.11.25 · Montpellier 1 - 0 Annecy FC · 5.703.01.26 · Stade Reims 2 - 1 Annecy FC · 3.823.01.26 · Annecy FC 2 - 1 Clermont Foot · 7.331.01.26 · USL Dunkerque 0 - 1 Annecy FC · 5.913.02.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Annecy FC · 5.916.03.26 · Annecy FC 1 - 2 ES Troyes · 6.221.03.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Annecy FC · 6.008.08.26 · Clermont Foot 0 - 0 Stade Reims · 6.024.08.26 · Stade Reims 3 - 1 Annecy FC · 8.429.08.26 · Red Star FC 1 - 4 Stade Reims · 5.918.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · 6.56.58.4

Son maçları

  • Lig 2Stade Reims1Montpellier126' Sonradan6.5
  • Lig 2Red Star FC1Stade Reims4Sarı kart 127' Sonradan5.9
  • Lig 2Stade Reims3Annecy FC1Gol 125' Sonradan8.4
  • Lig 2Clermont Foot0Stade Reims019' Sonradan6.0
  • Lig 2AS Saint-Étienne4Annecy FC065' İlk 116.0
  • Lig 2Annecy FC1ES Troyes218' Sonradan6.2
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2Annecy FC230' Sonradan5.9
  • Lig 2USL Dunkerque0Annecy FC134' Sonradan5.9
  • Lig 2Annecy FC2Clermont Foot1Gol 124' Sonradan7.3
  • Lig 2Stade Reims2Annecy FC12Sarı kart 2Kırmızı kart 124' Sonradan3.8
  • Lig 2Annecy FC1Le Mans214' Sonradan
  • Lig 2En Avant Guingamp0Annecy FC312' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 4, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 42025 · Gol: 32026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3326.09.25 · İlk 11: 72'03.10.25 · İlk 11: 53'17.10.25 · Sonradan: 31'25.10.25 · İlk 11: 69'28.10.25 · Sonradan: 20'31.10.25 · İlk 11: 61'07.11.25 · Sonradan: 20'21.11.25 · Sonradan: 13'05.12.25 · Sonradan: 12'12.12.25 · Sonradan: 14'03.01.26 · Sonradan: 24'23.01.26 · Sonradan: 24'31.01.26 · Sonradan: 34'13.02.26 · Sonradan: 30'16.03.26 · Sonradan: 18'21.03.26 · İlk 11: 65'08.08.26 · Sonradan: 19'24.08.26 · Sonradan: 25'29.08.26 · Sonradan: 27'18.09.26 · Sonradan: 26'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 351 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (3)
  • Başarılı çalım8 / 17

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti69%117 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · –
  • Kazanılan ikili mücadele43 / 106
  • Aldırdığı faul12

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Stade Reims4109710
2025Lig 2Annecy FC213076661
2024Lig 2Annecy FC154045340
Toplam40801.316111

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım