Qatar SCOrta saha
Pau Prim
- Forma numarası
- 6
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi
7Maç7 kez ilk 11
630Dakika
2Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.87
Gol + asist2
Maç başına dakika68
90 dakikada gol + asist0.26
Sayılar arşivimizdeki 15 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2G04.04.26 · Al-Shamal SC 3 - 2 Umm Salal SC · Puan 6.26.4M13.04.26 · Al-Shamal SC 0 - 2 Qatar SC · Puan 6.4–M27.04.26 · Al Sadd SC Doha 3 - 2 Al-Shamal SC7.7M28.08.26 · Qatar SC 2 - 6 Al Sadd SC Doha · Puan 7.76.4M03.09.26 · Al Ahli Doha 1 - 0 Qatar SC · Puan 6.46.3B12.09.26 · Al Arabi SC (Qatar) 0 - 0 Qatar SC · Puan 6.36.9M09.10.26 · Qatar SC 0 - 3 Al Rayyan · Puan 6.96.8B17.10.26 · Al-Sailiya 2 - 2 Qatar SC · Puan 6.88.0G23.10.26 · Al-Shamal SC 2 - 3 Qatar SC · Puan 8.07.1M30.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 0 Qatar SC · Puan 7.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 798 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.79 |
| Kilit pas | 1.11 |
| Çalım | 1.12 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.00 |
| Aldırdığı faul | 1.57 |
Son maçları
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC2Qatar SC090' İlk 117.1
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC2Qatar SC3Gol 1Sarı kart 190' İlk 118.0
- Katar Yıldızlar LigiAl-Sailiya2Qatar SC2Sarı kart 190' İlk 116.8
- Katar Yıldızlar LigiQatar SC0Al Rayyan390' İlk 116.9
- Katar Yıldızlar LigiAl Arabi SC (Qatar)0Qatar SC0Sarı kart 190' İlk 116.3
- Katar Yıldızlar LigiAl Ahli Doha1Qatar SC090' İlk 116.4
- Katar Yıldızlar LigiQatar SC2Al Sadd SC Doha6Gol 190' İlk 117.7
- Katar Yıldızlar LigiAl Sadd SC Doha3Al-Shamal SC213' Sonradan
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC0Qatar SC223' Sonradan6.4
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC3Umm Salal SC2Sarı kart 118' Sonradan6.2
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC1Al-Duhail SC310' Sonradan
- Katar Yıldızlar LigiAl-Wakrah0Al-Shamal SC1Gol 110' Sonradan7.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 15 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 798 dk
Hücum
- Şut (isabetli)13 (8)90 dk’da 1.79
- Başarılı çalım6 / 9
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.11
- Pas isabeti83%291 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme15 · 10
- Kazanılan ikili mücadele37 / 67
- Aldırdığı faul1190 dk’da 1.57
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Katar Yıldızlar LigiQatar SC | 7 | 2 | 0 | 630 | 3 | 0 |
| 2025 | Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC | 7 | 1 | 0 | 153 | 1 | 0 |
| Katar Yıldızlar LigiAl Sadd SC Doha | 1 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | |
| Toplam | 15 | 3 | 0 | 798 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Qatar SCŞu an#6
- Al Sadd SC DohaŞu an#26
- Al-Shamal SCŞu an#16
