ADO Den HaagDefans
Pascal Mulder
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
12Maç12 kez ilk 11
1.063Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.73
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 81 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5B30.08.26 · Feyenoord Rotterdam 2 - 2 ADO Den Haag · Puan 6.56.8M06.09.26 · ADO Den Haag 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 6.86.8M06.09.26 · ADO Den Haag 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 6.86.1M12.09.26 · Twente 2 - 0 ADO Den Haag · Puan 6.17.5B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.57.5B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.57.6B11.10.26 · SC Telstar 2 - 2 ADO Den Haag · Puan 7.66.6G17.10.26 · ADO Den Haag 2 - 1 PSV Eindhoven · Puan 6.66.1M24.10.26 · ADO Den Haag 2 - 3 SC Heerenveen · Puan 6.15.8M01.11.26 · PEC Zwolle 1 - 0 ADO Den Haag · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.587 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.44 |
| Kilit pas | 1.09 |
| Çalım | 1.18 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 4.45 |
| Aldırdığı faul | 1.40 |
Son maçları
- EredivisiePEC Zwolle1ADO Den Haag0Sarı kart 190' İlk 115.8
- EredivisieADO Den Haag2SC Heerenveen390' İlk 116.1
- EredivisieADO Den Haag2PSV Eindhoven1Sarı kart 190' İlk 116.6
- EredivisieSC Telstar2ADO Den Haag290' İlk 117.6
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 117.5
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 117.5
- EredivisieTwente2ADO Den Haag090' İlk 116.1
- EredivisieADO Den Haag2Fortuna Sittard390' İlk 116.8
- EredivisieADO Den Haag2Fortuna Sittard390' İlk 116.8
- EredivisieFeyenoord Rotterdam2ADO Den Haag2Sarı kart 190' İlk 116.5
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag190' İlk 117.1
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag190' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.587 dk
Hücum
- Şut (isabetli)24 (8)90 dk’da 1.44
- Başarılı çalım9 / 14
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.09
- Pas isabeti86%1.792 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme60 · 59
- Kazanılan ikili mücadele188 / 330
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.40
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieADO Den Haag | 12 | 0 | 0 | 1.063 | 2 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieADO Den Haag | 11 | 0 | 0 | 894 | 0 | 0 |
| Eerste DivisieEmmen | 20 | 5 | 2 | 1.791 | 6 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieEmmen | 36 | 1 | 1 | 3.238 | 7 | 0 |
| Toplam | 79 | 6 | 3 | 6.986 | 15 | 0 | |
Kulüpler
- ADO Den HaagŞu an#3
- EmmenŞu an#6
