Deportivo AlavesOrta saha
Pablo Ibáñez
- Forma numarası
- 19
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026La Liga
17Maç17 kez ilk 11
1.375Dakika
2Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.40
Gol + asist0
Maç başına dakika75
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 87 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.5M12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Puan 5.55.5M12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Puan 5.57.0M15.09.26 · Deportivo Alaves 0 - 1 Valencia · Puan 7.07.0M15.09.26 · Deportivo Alaves 0 - 1 Valencia · Puan 7.06.4B19.09.26 · Athletic Bilbao 0 - 0 Deportivo Alaves · Puan 6.46.4B19.09.26 · Athletic Bilbao 0 - 0 Deportivo Alaves · Puan 6.47.6M10.10.26 · Deportivo Alaves 1 - 2 Atletico Madrid · Puan 7.6–M18.10.26 · Celta de Vigo 2 - 1 Deportivo Alaves6.0B23.10.26 · Deportivo Alaves 1 - 1 Malaga CF · Puan 6.06.2M31.10.26 · Barcelona 6 - 1 Deportivo Alaves · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 2.613 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.90 |
| Kilit pas | 1.46 |
| Çalım | 1.62 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 4.03 |
| Aldırdığı faul | 2.75 |
Son maçları
- La LigaBarcelona6Deportivo Alaves1Sarı kart 135' İlk 116.2
- La LigaDeportivo Alaves1Malaga CF190' İlk 116.0
- La LigaCelta de Vigo2Deportivo Alaves190' İlk 11
- La LigaDeportivo Alaves1Atletico Madrid290' İlk 117.6
- La LigaAthletic Bilbao0Deportivo Alaves085' İlk 116.4
- La LigaAthletic Bilbao0Deportivo Alaves085' İlk 116.4
- La LigaDeportivo Alaves0Valencia190' İlk 117.0
- La LigaDeportivo Alaves0Valencia190' İlk 117.0
- La LigaRacing Santander2Deportivo Alaves1Sarı kart 145' İlk 115.5
- La LigaRacing Santander2Deportivo Alaves1Sarı kart 145' İlk 115.5
- La LigaDeportivo Alaves5Osasuna2Gol 190' İlk 118.0
- La LigaDeportivo Alaves5Osasuna2Gol 190' İlk 118.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 2.613 dk
Hücum
- Şut (isabetli)37 (13)90 dk’da 1.90
- Başarılı çalım30 / 58
Pas
- Kilit pas1990 dk’da 1.46
- Pas isabeti83%1.015 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme60 · 31
- Kazanılan ikili mücadele182 / 349
- Aldırdığı faul6390 dk’da 2.75
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | La LigaDeportivo Alaves | 17 | 2 | 0 | 1.375 | 3 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyDeportivo Alaves | 3 | 0 | 0 | 116 | 1 | 0 |
| La LigaDeportivo Alaves | 37 | 1 | 1 | 2.253 | 7 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyOsasuna | 2 | 0 | 0 | 86 | 1 | 0 |
| La LigaOsasuna | 28 | 1 | 1 | 1.307 | 4 | 0 | |
| Toplam | 87 | 4 | 2 | 5.137 | 16 | 0 | |
Kulüpler
- Deportivo AlavesŞu an#19
- OsasunaŞu an#8
