Colchester UnitedOrta saha
Paul Digby
- Forma numarası
- 6
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026EFL Trophy · Lig 2
9Maç7 kez ilk 11
616Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.21
Gol + asist0
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 60 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4M01.09.26 · Bristol Rovers 2 - 0 Colchester United · Puan 6.46.0B12.09.26 · Colchester United 1 - 1 Crewe Alexandra · Puan 6.06.2M22.09.26 · Peterborough United 3 - 1 Colchester United · Puan 6.26.4B03.10.26 · Colchester United 1 - 1 Luton · Puan 6.46.4M10.10.26 · Newport County 1 - 0 Colchester United · Puan 6.46.4B17.10.26 · Colchester United 0 - 0 Exeter City · Puan 6.4–B20.10.26 · Chesterfield FC 1 - 1 Colchester United6.0M24.10.26 · Northampton Town 2 - 0 Colchester United · Puan 6.05.9M31.10.26 · Colchester United 1 - 3 Walsall · Puan 5.96.2G07.11.26 · Colchester United 1 - 0 Worcester City FC · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 929 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.02 |
| Kilit pas | 0.73 |
| Çalım | 0.82 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 2.85 |
| Aldırdığı faul | 0.43 |
Son maçları
- FA CupColchester United1Worcester City FC090' İlk 116.2
- Lig 2Colchester United1Walsall3Sarı kart 190' İlk 115.9
- Lig 2Northampton Town2Colchester United017' Sonradan6.0
- Lig 2Chesterfield FC1Colchester United180' İlk 11
- League TwoColchester United0Exeter City090' İlk 116.4
- League TwoNewport County1Colchester United084' İlk 116.4
- EFL TrophyColchester United1Luton190' İlk 116.4
- EFL TrophyPeterborough United3Colchester United190' İlk 116.2
- League TwoColchester United1Crewe Alexandra121' Sonradan6.0
- League TwoBristol Rovers2Colchester United045' İlk 116.4
- League TwoColchester United2Oldham Athletic161' İlk 117.5
- League TwoAccrington Stanley2Colchester United245' Sonradan6.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 929 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 1.02
- Başarılı çalım3 / 3
Pas
- Kilit pas390 dk’da 0.73
- Pas isabeti85%412 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme20 · 6
- Kazanılan ikili mücadele58 / 97
- Aldırdığı faul290 dk’da 0.43
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyColchester United | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Lig 2Colchester United | 7 | 0 | 0 | 436 | 1 | 0 | |
| 2025 | İskoç PremiershipFC Dundee | 14 | 0 | 1 | 715 | 1 | 0 |
| 2024 | EFL TrophyCambridge United | 3 | 1 | 0 | 152 | 1 | 0 |
| Lig 1Cambridge United | 31 | 1 | 0 | 2.411 | 8 | 0 | |
| Toplam | 57 | 2 | 1 | 3.894 | 11 | 0 | |
Kulüpler
- Colchester UnitedŞu an#6
- Cambridge UnitedŞu an#4
- FC DundeeŞu an#8
