Barnet FCOrta saha
O. Gallagher
- Forma numarası
- 22
- Tam adı
- Oisin Gallagher
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026EFL Trophy · Lig 2
13Maç11 kez ilk 11
1.006Dakika
1Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.59
Gol + asist0
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6B01.09.26 · Exeter City 1 - 1 Barnet FC · Puan 6.67.1B05.09.26 · Chesterfield FC 3 - 3 Barnet FC · Puan 7.16.7G12.09.26 · Barnet FC 2 - 1 Accrington Stanley · Puan 6.76.1G19.09.26 · Barnet FC 3 - 1 Fleetwood Town · Puan 6.16.8G10.10.26 · Bristol Rovers 1 - 3 Barnet FC · Puan 6.87.5G17.10.26 · Tranmere Rovers 1 - 2 Barnet FC · Puan 7.56.8M20.10.26 · Barnet FC 1 - 3 Swindon Town · Puan 6.86.0B24.10.26 · Barnet FC 1 - 1 Oldham Athletic · Puan 6.06.2G27.10.26 · Barnet FC 3 - 1 York City FC · Puan 6.26.1B31.10.26 · Crewe Alexandra 1 - 1 Barnet FC · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 1.070 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.51 |
| Kilit pas | 1.45 |
| Çalım | 0.70 |
| Pas isabeti | 65% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 3.03 |
| Aldırdığı faul | 1.82 |
Son maçları
- League TwoCrewe Alexandra1Barnet FC1Sarı kart 190' İlk 116.1
- Lig 2Barnet FC3York City FC190' İlk 116.2
- Lig 2Barnet FC1Oldham Athletic190' İlk 116.0
- Lig 2Barnet FC1Swindon Town367' İlk 116.8
- League TwoTranmere Rovers1Barnet FC290' İlk 117.5
- League TwoBristol Rovers1Barnet FC390' İlk 116.8
- League TwoBarnet FC3Fleetwood Town1Sarı kart 173' İlk 116.1
- League TwoBarnet FC2Accrington Stanley163' İlk 116.7
- League TwoChesterfield FC3Barnet FC3Sarı kart 190' İlk 117.1
- League TwoExeter City1Barnet FC190' İlk 116.6
- League TwoBarnet FC2Cheltenham Town290' İlk 117.5
- League TwoShrewsbury Town1Barnet FC390' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.070 dk
Hücum
- Şut (isabetli)18 (5)90 dk’da 2.51
- Başarılı çalım5 / 13
Pas
- Kilit pas1290 dk’da 1.45
- Pas isabeti65%379 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme29 · 7
- Kazanılan ikili mücadele92 / 177
- Aldırdığı faul1890 dk’da 1.82
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyBarnet FC | 2 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 2Barnet FC | 11 | 1 | 0 | 916 | 4 | 0 | |
| 2025 | EFL TrophyLincoln City | 1 | 0 | 0 | 64 | 0 | 0 |
| 2024 | EFL TrophyLincoln City | 4 | 0 | 0 | 288 | 1 | 0 |
| Premier DivisionDrogheda United | 18 | 1 | 1 | 1.302 | 5 | 0 | |
| Toplam | 36 | 2 | 1 | 2.660 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- Barnet FCŞu an#22
- Drogheda UnitedŞu an#26
- Lincoln CityŞu an#26
