ADO Den HaagDefans
Othniël Raterink
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
11Maç7 kez ilk 11
694Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.14
Gol + asist0
Maç başına dakika63
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5B30.08.26 · Feyenoord Rotterdam 2 - 2 ADO Den Haag · Puan 6.56.4M06.09.26 · ADO Den Haag 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 6.46.4M06.09.26 · ADO Den Haag 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 6.45.5M12.09.26 · Twente 2 - 0 ADO Den Haag · Puan 5.56.2B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.26.2B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.26.2B11.10.26 · SC Telstar 2 - 2 ADO Den Haag · Puan 6.25.8G17.10.26 · ADO Den Haag 2 - 1 PSV Eindhoven · Puan 5.86.3B27.10.26 · Excelsior '31 1 - 1 ADO Den Haag · Puan 6.35.9M01.11.26 · PEC Zwolle 1 - 0 ADO Den Haag · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.536 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.39 |
| Kilit pas | 1.73 |
| Çalım | 1.59 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 63% |
| Top kazanma | 3.46 |
| Aldırdığı faul | 1.35 |
Son maçları
- EredivisiePEC Zwolle1ADO Den Haag045' Sonradan5.9
- KNVB KupasıExcelsior '311ADO Den Haag1120' İlk 116.3
- EredivisieADO Den Haag2PSV Eindhoven1Sarı kart 145' Sonradan5.8
- EredivisieSC Telstar2ADO Den Haag245' Sonradan6.2
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden121' Sonradan6.2
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden121' Sonradan6.2
- EredivisieTwente2ADO Den Haag067' İlk 115.5
- EredivisieADO Den Haag2Fortuna Sittard390' İlk 116.4
- EredivisieADO Den Haag2Fortuna Sittard390' İlk 116.4
- EredivisieFeyenoord Rotterdam2ADO Den Haag290' İlk 116.5
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag190' İlk 116.7
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag190' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.536 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (4)90 dk’da 1.39
- Başarılı çalım12 / 17
Pas
- Kilit pas1990 dk’da 1.73
- Pas isabeti78%582 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme41 · 12
- Kazanılan ikili mücadele94 / 150
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.35
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieADO Den Haag | 11 | 0 | 0 | 694 | 1 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieDe Graafschap | 23 | 3 | 4 | 1.820 | 2 | 0 |
| KNVB BekerDe Graafschap | 1 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 | |
| Serie ACagliari | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | |
| Toplam | 36 | 3 | 4 | 2.571 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- ADO Den HaagŞu an#2
- De GraafschapŞu an#4
- Bayer LeverkusenŞu an#98
- CagliariŞu an#18
