ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
SK Sturm GrazOrta saha

Otar Kiteishvili

Uyruk
Georgia
Yaş
30
Forma numarası
10
Doğum yeri
Rustavi
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Bundesliga · UEFA Şampiyonlar Ligi · UEFA Uluslar Ligi

6Maç2 kez ilk 11
234Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.09
Gol + asist3
Maç başına dakika52
90 dakikada gol + asist0.52

Sayılar arşivimizdeki 97 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3B26.04.26 · SK Sturm Graz 1 - 1 FK Austria Wien · Puan 7.37.5B03.05.26 · Red Bull Salzburg 1 - 1 SK Sturm Graz · Puan 7.58.0G10.05.26 · TSV Hartberg 2 - 4 SK Sturm Graz · Puan 8.07.8G17.05.26 · SK Sturm Graz 2 - 0 Rapid Wien · Puan 7.87.9G21.07.26 · SK Sturm Graz 4 - 0 Hearts of Midlothian FC · Puan 7.95.6G13.09.26 · SK Sturm Graz 2 - 1 LASK Linz · Puan 5.66.5M20.09.26 · Red Bull Salzburg 3 - 0 SK Sturm Graz · Puan 6.5–M25.09.26 · Georgia 0 - 1 Northern Ireland7.6B28.09.26 · Georgia 0 - 0 Ukraine · Puan 7.65.6M02.10.26 · Hungary 1 - 0 Georgia · Puan 5.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: TSV Hartberg 7.8, LASK Linz 6.3, LASK Linz 7.6, FK Austria Wien 7.3, Red Bull Salzburg 7.5, TSV Hartberg 8.0, Rapid Wien 7.8, Hearts of Midlothian FC 7.9, LASK Linz 5.6, Red Bull Salzburg 6.5, Ukraine 7.6, Hungary 5.6ort. 7.1212.04.26 · SK Sturm Graz 0 - 0 TSV Hartberg · 7.819.04.26 · LASK Linz 1 - 1 SK Sturm Graz · 6.322.04.26 · SK Sturm Graz 1 - 1 LASK Linz · 7.626.04.26 · SK Sturm Graz 1 - 1 FK Austria Wien · 7.303.05.26 · Red Bull Salzburg 1 - 1 SK Sturm Graz · 7.510.05.26 · TSV Hartberg 2 - 4 SK Sturm Graz · 8.017.05.26 · SK Sturm Graz 2 - 0 Rapid Wien · 7.821.07.26 · SK Sturm Graz 4 - 0 Hearts of Midlothian FC · 7.913.09.26 · SK Sturm Graz 2 - 1 LASK Linz · 5.620.09.26 · Red Bull Salzburg 3 - 0 SK Sturm Graz · 6.528.09.26 · Georgia 0 - 0 Ukraine · 7.602.10.26 · Hungary 1 - 0 Georgia · 5.65.68.0

90 dakika başına profil32 maç · 2.126 dk

90 dakika başına profil: Şut 3.13, Kilit pas 2.79, Çalım 2.13, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 3.04, Aldırdığı faul 2.18Şut: 3.13Kilit pas: 2.79Çalım: 2.13Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 3.04Aldırdığı faul: 2.18Şut3.13Kilit pas2.79Çalım2.13Pas isabeti82%Kazanılan ikili46%Top kazanma3.04Aldırdığı faul2.18
90 dakika başına profil
Şut3.13
Kilit pas2.79
Çalım2.13
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma3.04
Aldırdığı faul2.18
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • UEFA Uluslar LigiHungary1Georgia0Sarı kart 150' İlk 115.6
  • UEFA Uluslar LigiGeorgia0Ukraine073' İlk 117.6
  • UEFA Uluslar LigiGeorgia0Northern Ireland113' Sonradan
  • BundesligaRed Bull Salzburg3SK Sturm Graz024' Sonradan6.5
  • BundesligaSK Sturm Graz2LASK Linz1Sarı kart 129' Sonradan5.6
  • UEFA Şampiyonlar LigiSK Sturm Graz4Hearts of Midlothian FC0Asist 145' Sonradan7.9
  • BundesligaSK Sturm Graz2Rapid Wien090' İlk 117.8
  • BundesligaTSV Hartberg2SK Sturm Graz4Gol 185' İlk 118.0
  • BundesligaRed Bull Salzburg1SK Sturm Graz1Asist 117' Sonradan7.5
  • BundesligaSK Sturm Graz1FK Austria Wien190' İlk 117.3
  • BundesligaSK Sturm Graz1LASK Linz1Gol 190' İlk 117.6
  • BundesligaLASK Linz1SK Sturm Graz1Gol 190' İlk 116.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2020: Gol 0, Asist 1; 2022: Gol 1, Asist 1; 2024: Gol 14, Asist 6; 2025: Gol 19, Asist 4; 2026: Gol 0, Asist 12020 · Asist: 12022 · Gol: 12022 · Asist: 12024 · Gol: 142024 · Asist: 62025 · Gol: 192025 · Asist: 42026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6008.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 42'01.03.26 · Sonradan: 23'08.03.26 · İlk 11: 78'15.03.26 · İlk 11: 72'20.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · Sonradan: 17'12.04.26 · İlk 11: 90'19.04.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · Sonradan: 17'10.05.26 · İlk 11: 85'17.05.26 · İlk 11: 90'21.07.26 · Sonradan: 45'13.09.26 · Sonradan: 29'20.09.26 · Sonradan: 24'25.09.26 · Sonradan: 13'28.09.26 · İlk 11: 73'02.10.26 · İlk 11: 50'

Ayrıntılı istatistikler32 maç · 2.126 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)54 (28)90 dk’da 3.13
  • Başarılı çalım23 / 59

Pas

  • Kilit pas4590 dk’da 2.79
  • Pas isabeti82%1.130 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme48 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele122 / 265
  • Aldırdığı faul3090 dk’da 2.18

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026BundesligaSK Sturm Graz2005310
UEFA Şampiyonlar LigiSK Sturm Graz1014500
UEFA Uluslar LigiGeorgia30013610
2025BundesligaSK Sturm Graz291542.01730
CupSK Sturm Graz1109000
UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz73055200
UEFA Şampiyonlar LigiSK Sturm Graz20014000
2024BundesligaSK Sturm Graz321232.65230
Euro ChampionshipGeorgia20013100
UEFA Şampiyonlar LigiSK Sturm Graz71061600
UEFA Uluslar LigiGeorgia81263410
World Cup - Qualification EuropeGeorgia40130910
2022UEFA Uluslar LigiGeorgia4119600
2020Euro ChampionshipGeorgia80054000
World Cup - Qualification EuropeGeorgia40121210
Toplam11434138.223110

Kulüpler

Hakkında

Otar Kiteishvili, SK Sturm Graz formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 26 Mar 1996, Rustavi (30 yaşında). Uyruğu: Georgia. 2026 sezonunda 6 maçta 234 dakika oynadı; 0 gol, 1 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım