PEC ZwolleDefans
Olivier Aertssen
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
9Maç9 kez ilk 11
789Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.32
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9G22.08.26 · SC Heerenveen 0 - 2 PEC Zwolle · Puan 6.96.1M29.08.26 · PEC Zwolle 1 - 3 NEC Nijmegen · Puan 6.16.3B04.09.26 · Sparta Rotterdam 2 - 2 PEC Zwolle · Puan 6.36.0M13.09.26 · PEC Zwolle 0 - 7 Feyenoord Rotterdam · Puan 6.06.3M18.09.26 · Groningen 3 - 0 PEC Zwolle · Puan 6.36.1M11.10.26 · PEC Zwolle 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.16.9G18.10.26 · PEC Zwolle 4 - 1 Go Ahead Eagles · Puan 6.96.3B24.10.26 · Utrecht 1 - 1 PEC Zwolle · Puan 6.36.1M28.10.26 · PEC Zwolle 1 - 2 TOP Oss · Puan 6.16.2G01.11.26 · PEC Zwolle 1 - 0 ADO Den Haag · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 1.940 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.73 |
| Kilit pas | 1.16 |
| Çalım | 1.32 |
| Pas isabeti | 72% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 4.72 |
| Aldırdığı faul | 1.27 |
Son maçları
- EredivisiePEC Zwolle1ADO Den Haag0Sarı kart 174' İlk 116.2
- KNVB KupasıPEC Zwolle1TOP Oss286' İlk 116.1
- EredivisieUtrecht1PEC Zwolle190' İlk 116.3
- EredivisiePEC Zwolle4Go Ahead Eagles190' İlk 116.9
- EredivisiePEC Zwolle0SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 116.1
- EredivisieGroningen3PEC Zwolle080' İlk 116.3
- EredivisiePEC Zwolle0Feyenoord Rotterdam779' İlk 116.0
- EredivisieSparta Rotterdam2PEC Zwolle290' İlk 116.3
- EredivisiePEC Zwolle1NEC Nijmegen3Sarı kart 190' İlk 116.1
- EredivisieSC Heerenveen0PEC Zwolle290' İlk 116.9
- EredivisieTwente3PEC Zwolle190' İlk 116.1
- EredivisiePEC Zwolle0Ajax Amsterdam290' İlk 117.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 1.940 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 0.73
- Başarılı çalım11 / 26
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 1.16
- Pas isabeti72%588 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme68 · 31
- Kazanılan ikili mücadele116 / 207
- Aldırdığı faul1590 dk’da 1.27
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisiePEC Zwolle | 9 | 0 | 0 | 789 | 1 | 0 |
| 2025 | EredivisiePEC Zwolle | 28 | 0 | 2 | 1.857 | 2 | 0 |
| KNVB BekerPEC Zwolle | 2 | 0 | 0 | 169 | 0 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam | 1 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 |
| EredivisiePEC Zwolle | 20 | 1 | 0 | 1.129 | 0 | 0 | |
| KNVB BekerPEC Zwolle | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | |
| Toplam | 61 | 1 | 2 | 4.092 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- PEC ZwolleŞu an#3
- Jong Ajax AmsterdamŞu an#15
