ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Juan Pablo IIOrta saha

N. Ramírez

Forma numarası
15
Tam adı
Nilton Ramírez
Orta saha

Sezon 2026Liga 1

24Maç19 kez ilk 11
1.330Dakika
2Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.34
Gol + asist1
Maç başına dakika61
90 dakikada gol + asist0.15

Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1G22.08.26 · Juan Pablo II 5 - 1 ADT Tarma · Puan 6.16.3G29.08.26 · CD Los Chankas 3 - 4 Juan Pablo II · Puan 6.36.1B06.09.26 · Juan Pablo II 1 - 1 Alianza Lima · Puan 6.18.2G11.09.26 · UTC Cajamarca 1 - 2 Juan Pablo II · Puan 8.26.6G20.09.26 · Juan Pablo II 4 - 0 CD Moquegua · Puan 6.66.0B10.10.26 · CD Comerciantes Unidos 1 - 1 Juan Pablo II · Puan 6.06.1G17.10.26 · Juan Pablo II 2 - 0 Sport Boys Association · Puan 6.15.8M25.10.26 · Universitario De Deportes 3 - 0 Juan Pablo II · Puan 5.86.3G27.10.26 · Juan Pablo II 2 - 0 CD Sport Huancayo · Puan 6.35.9M31.10.26 · Alianza Atletico Sullana 1 - 0 Juan Pablo II · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Cienciano del Cusco 6.9, Cusco FC 6.8, ADT Tarma 6.1, CD Los Chankas 6.3, Alianza Lima 6.1, UTC Cajamarca 8.2, CD Moquegua 6.6, CD Comerciantes Unidos 6.0, Sport Boys Association 6.1, Universitario De Deportes 5.8, CD Sport Huancayo 6.3, Alianza Atletico Sullana 5.9ort. 6.4225.07.26 · Juan Pablo II 2 - 0 Cienciano del Cusco · 6.915.08.26 · Cusco FC 2 - 0 Juan Pablo II · 6.822.08.26 · Juan Pablo II 5 - 1 ADT Tarma · 6.129.08.26 · CD Los Chankas 3 - 4 Juan Pablo II · 6.306.09.26 · Juan Pablo II 1 - 1 Alianza Lima · 6.111.09.26 · UTC Cajamarca 1 - 2 Juan Pablo II · 8.220.09.26 · Juan Pablo II 4 - 0 CD Moquegua · 6.610.10.26 · CD Comerciantes Unidos 1 - 1 Juan Pablo II · 6.017.10.26 · Juan Pablo II 2 - 0 Sport Boys Association · 6.125.10.26 · Universitario De Deportes 3 - 0 Juan Pablo II · 5.827.10.26 · Juan Pablo II 2 - 0 CD Sport Huancayo · 6.331.10.26 · Alianza Atletico Sullana 1 - 0 Juan Pablo II · 5.95.98.2

90 dakika başına profil25 maç · 1.320 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.97, Kilit pas 1.40, Çalım 1.70, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 1.67, Aldırdığı faul 2.82Şut: 1.97Kilit pas: 1.40Çalım: 1.70Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 1.67Aldırdığı faul: 2.82Şut1.97Kilit pas1.40Çalım1.70Pas isabeti80%Kazanılan ikili44%Top kazanma1.67Aldırdığı faul2.82
90 dakika başına profil
Şut1.97
Kilit pas1.40
Çalım1.70
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma1.67
Aldırdığı faul2.82
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 2, Asist 02025 · Asist: 12026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5208.03.26 · İlk 11: 57'14.03.26 · İlk 11: 58'03.05.26 · Sonradan: 2'10.05.26 · Sonradan: 34'16.05.26 · Sonradan: 35'22.05.26 · Sonradan: 14'30.05.26 · İlk 11: 35'17.07.26 · Sonradan: 53'25.07.26 · İlk 11: 45'15.08.26 · İlk 11: 87'22.08.26 · İlk 11: 57'29.08.26 · İlk 11: 69'06.09.26 · İlk 11: 54'11.09.26 · İlk 11: 53'20.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 45'17.10.26 · İlk 11: 61'25.10.26 · İlk 11: 64'27.10.26 · İlk 11: 59'31.10.26 · İlk 11: 61'

Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.320 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (5)90 dk’da 1.97
  • Başarılı çalım17 / 35

Pas

  • Kilit pas1390 dk’da 1.40
  • Pas isabeti80%324 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele65 / 148
  • Aldırdığı faul3890 dk’da 2.82

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga 1Juan Pablo II24201.33020
2025Liga 1Alianza Universidad170145820
Toplam41211.78840

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım