ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Nesta Zahui

Forma numarası
99
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

11Maç10 kez ilk 11
870Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.94
Gol + asist0
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 53 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.3B14.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · Puan 8.36.1M22.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 6.17.1G28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · Puan 7.16.7M04.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 2 Annecy FC · Puan 6.77.6G11.09.26 · Rodez 0 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 7.67.9B18.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Clermont Foot · Puan 7.96.2M09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 6.26.4M16.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · Puan 6.4–M23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 386.2M30.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Montpellier 6.1, ES Troyes 6.3, USL Dunkerque 7.2, Metz 8.3, AS Saint-Étienne 6.1, Stade Lavallois Mayenne FC 7.1, Annecy FC 6.7, Rodez 7.6, Clermont Foot 7.9, Montpellier 6.2, US Boulogne 6.4, Dijon 6.2ort. 6.8417.04.26 · Montpellier 2 - 1 Grenoble Foot 38 · 6.109.05.26 · Grenoble Foot 38 1 - 0 ES Troyes · 6.308.08.26 · USL Dunkerque 4 - 2 Grenoble Foot 38 · 7.214.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · 8.322.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · 6.128.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · 7.104.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 2 Annecy FC · 6.711.09.26 · Rodez 0 - 1 Grenoble Foot 38 · 7.618.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Clermont Foot · 7.909.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · 6.216.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · 6.430.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · 6.26.28.3

90 dakika başına profil30 maç · 1.785 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.54, Kilit pas 1.79, Çalım 2.04, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 59%, Top kazanma 4.70, Aldırdığı faul 1.76Şut: 1.54Kilit pas: 1.79Çalım: 2.04Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 59%Top kazanma: 4.70Aldırdığı faul: 1.76Şut1.54Kilit pas1.79Çalım2.04Pas isabeti71%Kazanılan ikili59%Top kazanma4.70Aldırdığı faul1.76
90 dakika başına profil
Şut1.54
Kilit pas1.79
Çalım2.04
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili59%
Top kazanma4.70
Aldırdığı faul1.76
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6627.02.26 · İlk 11: 64'06.03.26 · Sonradan: 10'14.03.26 · İlk 11: 85'20.03.26 · İlk 11: 78'03.04.26 · İlk 11: 80'10.04.26 · İlk 11: 70'17.04.26 · Sonradan: 18'25.04.26 · Sonradan: 9'09.05.26 · İlk 11: 45'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 89'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 86'09.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 82'23.10.26 · Sonradan: 8'30.10.26 · İlk 11: 65'

Ayrıntılı istatistikler30 maç · 1.785 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (5)90 dk’da 1.54
  • Başarılı çalım28 / 60

Pas

  • Kilit pas2390 dk’da 1.79
  • Pas isabeti71%460 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme41 · 23
  • Kazanılan ikili mücadele119 / 202
  • Aldırdığı faul3090 dk’da 1.76

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Grenoble Foot 38110087000
2025Coupe de FranceGrenoble Foot 381107200
Lig 2Grenoble Foot 3833021.69740
2024Lig 2Grenoble Foot 388009400
Toplam53122.73340

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım