ADO Den HaagOrta saha
Nigel Thomas
- Forma numarası
- 27
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
8Maç7 kez ilk 11
430Dakika
1Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist5
Maç başına dakika57
90 dakikada gol + asist0.79
Sayılar arşivimizdeki 54 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0M23.08.26 · Go Ahead Eagles 3 - 1 ADO Den Haag · Puan 6.06.0M23.08.26 · Go Ahead Eagles 3 - 1 ADO Den Haag · Puan 6.08.2B30.08.26 · Feyenoord Rotterdam 2 - 2 ADO Den Haag · Puan 8.26.0M06.09.26 · ADO Den Haag 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 6.06.0M06.09.26 · ADO Den Haag 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 6.05.9B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 5.95.9B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 5.97.9M24.10.26 · ADO Den Haag 2 - 3 SC Heerenveen · Puan 7.97.0B27.10.26 · Excelsior '31 1 - 1 ADO Den Haag · Puan 7.05.9M01.11.26 · PEC Zwolle 1 - 0 ADO Den Haag · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 1.160 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 3.28 |
| Kilit pas | 2.77 |
| Çalım | 2.90 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 48% |
| Top kazanma | 2.60 |
| Aldırdığı faul | 3.05 |
Son maçları
- EredivisiePEC Zwolle1ADO Den Haag061' İlk 115.9
- KNVB KupasıExcelsior '311ADO Den Haag1Gol 173' İlk 117.0
- EredivisieADO Den Haag2SC Heerenveen32Gol 234' Sonradan7.9
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden1Sarı kart 128' İlk 115.9
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden1Sarı kart 128' İlk 115.9
- EredivisieADO Den Haag2Fortuna Sittard372' İlk 116.0
- EredivisieADO Den Haag2Fortuna Sittard372' İlk 116.0
- EredivisieFeyenoord Rotterdam2ADO Den Haag2Gol 1AAsist 162' İlk 118.2
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag171' İlk 116.0
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag171' İlk 116.0
- EredivisieAZ Alkmaar2ADO Den Haag026' Sonradan6.9
- Eerste DivisieFC Den Bosch1ADO Den Haag3Gol 1AAsist 159' İlk 118.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.160 dk
Hücum
- Şut (isabetli)29 (10)90 dk’da 3.28
- Başarılı çalım12 / 42
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 2.77
- Pas isabeti81%330 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme20 · 5
- Kazanılan ikili mücadele70 / 147
- Aldırdığı faul2090 dk’da 3.05
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieADO Den Haag | 8 | 1 | 1 | 430 | 2 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieADO Den Haag | 29 | 4 | 5 | 948 | 5 | 0 |
| KNVB BekerADO Den Haag | 1 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | |
| 2024 | Lig KupasıCD Nacional Madeira | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Liga PortugalCD Nacional Madeira | 9 | 1 | 0 | 554 | 3 | 0 | |
| Liga Portugal 2Academico de Viseu FC | 3 | 0 | 0 | 46 | 0 | 0 | |
| Toplam | 51 | 6 | 6 | 1.994 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- ADO Den HaagŞu an#27
- CD Nacional MadeiraŞu an#11
- Academico de Viseu FCŞu an#24
