Deportivo AlavesDefans
Nahuel Tenaglia
- Forma numarası
- 14
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026La Liga
17Maç17 kez ilk 11
1.440Dakika
1Gol
0Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.40
Gol + asist0
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 90 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Puan 5.95.9M12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Puan 5.96.3M15.09.26 · Deportivo Alaves 0 - 1 Valencia · Puan 6.36.3M15.09.26 · Deportivo Alaves 0 - 1 Valencia · Puan 6.36.6B19.09.26 · Athletic Bilbao 0 - 0 Deportivo Alaves · Puan 6.66.6B19.09.26 · Athletic Bilbao 0 - 0 Deportivo Alaves · Puan 6.67.6M10.10.26 · Deportivo Alaves 1 - 2 Atletico Madrid · Puan 7.6–M18.10.26 · Celta de Vigo 2 - 1 Deportivo Alaves6.0B23.10.26 · Deportivo Alaves 1 - 1 Malaga CF · Puan 6.06.4M31.10.26 · Barcelona 6 - 1 Deportivo Alaves · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 3.329 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.23 |
| Kilit pas | 1.00 |
| Çalım | 0.91 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 3.85 |
| Aldırdığı faul | 1.43 |
Son maçları
- La LigaBarcelona6Deportivo Alaves190' İlk 116.4
- La LigaDeportivo Alaves1Malaga CF1Sarı kart 190' İlk 116.0
- La LigaCelta de Vigo2Deportivo Alaves190' İlk 11
- La LigaDeportivo Alaves1Atletico Madrid290' İlk 117.6
- La LigaAthletic Bilbao0Deportivo Alaves090' İlk 116.6
- La LigaAthletic Bilbao0Deportivo Alaves090' İlk 116.6
- La LigaDeportivo Alaves0Valencia190' İlk 116.3
- La LigaDeportivo Alaves0Valencia190' İlk 116.3
- La LigaRacing Santander2Deportivo Alaves1Sarı kart 145' İlk 115.9
- La LigaRacing Santander2Deportivo Alaves1Sarı kart 145' İlk 115.9
- La LigaDeportivo Alaves5Osasuna290' İlk 116.6
- La LigaDeportivo Alaves5Osasuna290' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 3.329 dk
Hücum
- Şut (isabetli)16 (10)90 dk’da 1.23
- Başarılı çalım10 / 33
Pas
- Kilit pas990 dk’da 1.00
- Pas isabeti84%1.284 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme78 · 53
- Kazanılan ikili mücadele167 / 307
- Aldırdığı faul4090 dk’da 1.43
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | La LigaDeportivo Alaves | 17 | 1 | 0 | 1.440 | 5 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyDeportivo Alaves | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 |
| La LigaDeportivo Alaves | 36 | 2 | 0 | 3.239 | 3 | 0 | |
| 2024 | La LigaDeportivo Alaves | 34 | 2 | 1 | 2.923 | 11 | 0 |
| Toplam | 90 | 5 | 1 | 7.872 | 19 | 0 | |
Kulüpler
- Deportivo AlavesŞu an#14
