ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Niko Takahashi Cendagorta

Uyruk
Japan
Yaş
21
Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2027J1 Ligi

1Maç1 kez ilk 11
67Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.10
Gol + asist0
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.1G07.03.26 · Almere City FC 1 - 0 ADO Den Haag · Puan 7.17.2G13.03.26 · Vitesse Arnhem 1 - 3 Almere City FC · Puan 7.26.1B17.03.26 · Almere City FC 2 - 2 Waalwijk · Puan 6.18.3G20.03.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Almere City FC · Puan 8.36.6G03.04.26 · Almere City FC 3 - 2 TOP Oss · Puan 6.67.2M06.04.26 · Almere City FC 1 - 2 FC Den Bosch · Puan 7.26.7M12.04.26 · Willem II 2 - 1 Almere City FC · Puan 6.77.6G08.08.26 · Cerezo Osaka 2 - 1 Fagiano Okayama FC · Puan 7.6–M30.08.26 · Magdeburg 2 - 0 Holstein Kiel–M30.08.26 · Magdeburg 2 - 0 Holstein Kiel

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: MVV Maastricht 7.3, Helmond Sport 6.6, Jong FC Utrecht 8.1, SC Cambuur Leeuwarden 6.2, ADO Den Haag 7.1, Vitesse Arnhem 7.2, Waalwijk 6.1, Jong Ajax Amsterdam 8.3, TOP Oss 6.6, FC Den Bosch 7.2, Willem II 6.7, Fagiano Okayama FC 7.6ort. 7.0802.02.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Almere City FC · 7.313.02.26 · Almere City FC 0 - 1 Helmond Sport · 6.627.02.26 · Jong FC Utrecht 2 - 3 Almere City FC · 8.103.03.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 2 Almere City FC · 6.207.03.26 · Almere City FC 1 - 0 ADO Den Haag · 7.113.03.26 · Vitesse Arnhem 1 - 3 Almere City FC · 7.217.03.26 · Almere City FC 2 - 2 Waalwijk · 6.120.03.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Almere City FC · 8.303.04.26 · Almere City FC 3 - 2 TOP Oss · 6.606.04.26 · Almere City FC 1 - 2 FC Den Bosch · 7.212.04.26 · Willem II 2 - 1 Almere City FC · 6.708.08.26 · Cerezo Osaka 2 - 1 Fagiano Okayama FC · 7.67.68.3

90 dakika başına profil16 maç · 1.161 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.86, Çalım 1.27, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 5.06, Aldırdığı faul 1.83Kilit pas: 1.86Çalım: 1.27Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 5.06Aldırdığı faul: 1.83Kilit pas1.86Çalım1.27Pas isabeti83%Kazanılan ikili60%Top kazanma5.06Aldırdığı faul1.83
90 dakika başına profil
Kilit pas1.86
Çalım1.27
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma5.06
Aldırdığı faul1.83
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 2.BundesligaMagdeburg2Holstein Kiel011' Sonradan
  • 2.BundesligaMagdeburg2Holstein Kiel011' Sonradan
  • J1 LigiCerezo Osaka2Fagiano Okayama FC167' İlk 117.6
  • Eerste DivisieWillem II2Almere City FC163' İlk 116.7
  • Eerste DivisieAlmere City FC1FC Den Bosch290' İlk 117.2
  • Eerste DivisieAlmere City FC3TOP Oss290' İlk 116.6
  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0Almere City FC290' İlk 118.3
  • Eerste DivisieAlmere City FC2Waalwijk290' İlk 116.1
  • Eerste DivisieVitesse Arnhem1Almere City FC390' İlk 117.2
  • Eerste DivisieAlmere City FC1ADO Den Haag0Sarı kart 190' İlk 117.1
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden3Almere City FC290' İlk 116.2
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht2Almere City FC390' İlk 118.1

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0; 2027: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6228.09.25 · Sonradan: 9'04.10.25 · Sonradan: 22'18.10.25 · Sonradan: 17'25.10.25 · Sonradan: 22'09.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 64'02.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · Sonradan: 45'27.02.26 · İlk 11: 90'03.03.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 63'08.08.26 · İlk 11: 67'30.08.26 · Sonradan: 11'30.08.26 · Sonradan: 11'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.161 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)
  • Başarılı çalım6 / 14

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 1.86
  • Pas isabeti83%549 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme34 · 25
  • Kazanılan ikili mücadele68 / 114
  • Aldırdığı faul2090 dk’da 1.83

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2027J1 LigiCerezo Osaka1006700
20262.BundesligaHolstein Kiel2002200
2025Eerste DivisieAlmere City FC110091810
J1 LigiCerezo Osaka22101.20831
Tournoi Maurice RevelloJapan U20201093910
Toplam56203.15451

Kulüpler

Hakkında

Niko Takahashi Cendagorta, Holstein Kiel formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi: 17 Ağu 2005 (21 yaşında). Uyruğu: Japan. 2027 sezonunda 1 maçta 67 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım