FC AroucaOrta saha
Näis Djouahra
- Uyruk
- France
- Yaş
- 26
- Forma numarası
- 7
- Doğum yeri
- Bourgoin-Jallieu
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga Portugal
10Maç10 kez ilk 11
850Dakika
0Gol
6Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.22
Gol + asist6
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.64
Sayılar arşivimizdeki 72 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.9G08.08.26 · Vitoria Guimaraes 0 - 1 FC Arouca · Puan 7.99.5G16.08.26 · FC Arouca 4 - 0 Moreirense · Puan 9.56.2M23.08.26 · Porto 2 - 0 FC Arouca · Puan 6.26.6G29.08.26 · FC Arouca 2 - 1 CS Marítimo · Puan 6.66.7B07.09.26 · Estoril Praia 0 - 0 FC Arouca · Puan 6.77.0M13.09.26 · FC Arouca 1 - 2 Santa Clara · Puan 7.06.0B19.09.26 · Sporting CP 2 - 2 FC Arouca · Puan 6.07.8G11.10.26 · FC Arouca 1 - 0 Estrela Amadora · Puan 7.86.2G24.10.26 · FC Alverca 0 - 1 FC Arouca · Puan 6.28.3G01.11.26 · FC Arouca 1 - 0 CD Nacional Madeira · Puan 8.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 2.789 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.53 |
| Kilit pas | 2.10 |
| Çalım | 1.58 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 41% |
| Top kazanma | 3.40 |
| Aldırdığı faul | 0.79 |
Son maçları
- Liga PortugalFC Arouca1CD Nacional Madeira0AAsist 190' İlk 118.3
- Liga PortugalFC Alverca0FC Arouca190' İlk 116.2
- Liga PortugalFC Arouca1Estrela Amadora0AAsist 165' İlk 117.8
- Liga PortugalSporting CP2FC Arouca290' İlk 116.0
- Liga PortugalFC Arouca1Santa Clara2AAsist 1Sarı kart 168' İlk 117.0
- Liga PortugalEstoril Praia0FC Arouca090' İlk 116.7
- Liga PortugalFC Arouca2CS Marítimo187' İlk 116.6
- Liga PortugalPorto2FC Arouca090' İlk 116.2
- Liga PortugalFC Arouca4Moreirense0A2Asist 290' İlk 119.5
- Liga PortugalVitoria Guimaraes0FC Arouca1AAsist 190' İlk 117.9
- Liga PortugalFC Arouca3CD Tondela163' İlk 116.7
- Liga PortugalGil Vicente1FC Arouca389' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.789 dk
Hücum
- Şut (isabetli)38 (15)90 dk’da 1.53
- Başarılı çalım34 / 85
Pas
- Kilit pas3890 dk’da 2.10
- Pas isabeti81%921 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme29 · 32
- Kazanılan ikili mücadele69 / 167
- Aldırdığı faul390 dk’da 0.79
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga PortugalFC Arouca | 10 | 0 | 6 | 850 | 1 | 0 |
| 2025 | Liga PortugalFC Arouca | 34 | 6 | 3 | 2.743 | 2 | 0 |
| 2024 | CupRijeka | 4 | 2 | 0 | – | 0 | 0 |
| HNLRijeka | 28 | 4 | 4 | 1.834 | 1 | 0 | |
| Toplam | 76 | 12 | 13 | 5.427 | 4 | 0 | |
Kulüpler
Hakkında
Näis Djouahra, FC Arouca formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 23 Kas 1999, Bourgoin-Jallieu (26 yaşında). Uyruğu: France. 2026 sezonunda 10 maçta 850 dakika oynadı; 0 gol, 6 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
