Fortuna SittardDefans
Nick De Groot
- Forma numarası
- 15
Defans
Sezon 2026Eredivisie
7Maç2 kez ilk 11
161Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.17
Gol + asist0
Maç başına dakika28
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 94 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5G15.08.26 · Fortuna Sittard 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.56.3M22.08.26 · Fortuna Sittard 0 - 2 AZ Alkmaar · Puan 6.36.0G28.08.26 · Groningen 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 6.06.1G06.09.26 · ADO Den Haag 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 6.16.1G06.09.26 · ADO Den Haag 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 6.1–M12.09.26 · Fortuna Sittard 1 - 5 Ajax Amsterdam–B18.10.26 · NEC Nijmegen 2 - 2 Fortuna Sittard6.5G25.10.26 · Fortuna Sittard 1 - 0 Excelsior · Puan 6.55.7B28.10.26 · Sparta Rotterdam 2 - 2 Fortuna Sittard · Puan 5.7–B07.11.26 · Fortuna Sittard 2 - 2 SC Telstar
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil32 maç · 2.366 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.37 |
| Kilit pas | 1.51 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 3.18 |
| Aldırdığı faul | 1.78 |
Son maçları
- EredivisieFortuna Sittard2SC Telstar21' Sonradan
- KNVB KupasıSparta Rotterdam2Fortuna Sittard2Sarı kart 162' Sonradan5.7
- EredivisieFortuna Sittard1Excelsior066' İlk 116.5
- EredivisieNEC Nijmegen2Fortuna Sittard24' Sonradan
- EredivisieFortuna Sittard1Ajax Amsterdam514' Sonradan
- EredivisieADO Den Haag2Fortuna Sittard315' Sonradan6.1
- EredivisieADO Den Haag2Fortuna Sittard315' Sonradan6.1
- EredivisieGroningen2Fortuna Sittard322' İlk 116.0
- EredivisieFortuna Sittard0AZ Alkmaar266' İlk 116.3
- EredivisieFortuna Sittard3SC Cambuur Leeuwarden118' Sonradan6.5
- EredivisiePSV Eindhoven2Fortuna Sittard211' Sonradan
- Eerste DivisieFC Den Bosch1ADO Den Haag345' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler32 maç · 2.366 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (6)90 dk’da 1.37
- Başarılı çalım3 / 9
Pas
- Kilit pas2290 dk’da 1.51
- Pas isabeti80%671 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme43 · 18
- Kazanılan ikili mücadele98 / 174
- Aldırdığı faul2590 dk’da 1.78
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieFortuna Sittard | 7 | 0 | 0 | 161 | 0 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieFC Den Bosch | 37 | 4 | 3 | 3.230 | 4 | 0 |
| KNVB BekerFC Den Bosch | 3 | 0 | 0 | 285 | 0 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieFC Den Bosch | 38 | 5 | 3 | 3.347 | 3 | 0 |
| EredivisieFC Den Bosch | 4 | 0 | 0 | 420 | 1 | 0 | |
| KNVB BekerFC Den Bosch | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Toplam | 90 | 9 | 6 | 7.533 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Fortuna SittardŞu an#15
- FC Den BoschŞu an#14