SC HeerenveenOrta saha
Nolhan Courtens
- Forma numarası
- 36
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie · KNVB Beker
11Maç10 kez ilk 11
828Dakika
3Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.18
Gol + asist3
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.33
Sayılar arşivimizdeki 18 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5B30.08.26 · Willem II 2 - 2 SC Heerenveen · Puan 6.57.4M06.09.26 · SC Heerenveen 2 - 3 AZ Alkmaar · Puan 7.47.9B13.09.26 · SC Heerenveen 0 - 0 SC Telstar · Puan 7.98.4G19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 8.48.4G19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 8.46.7M09.10.26 · PSV Eindhoven 2 - 0 SC Heerenveen · Puan 6.77.0G16.10.26 · SC Heerenveen 4 - 0 Excelsior · Puan 7.06.2G24.10.26 · ADO Den Haag 2 - 3 SC Heerenveen · Puan 6.27.1G28.10.26 · Excelsior Maassluis 0 - 2 SC Heerenveen · Puan 7.16.2G31.10.26 · SC Heerenveen 1 - 0 NEC Nijmegen · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 817 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.74 |
| Kilit pas | 1.93 |
| Çalım | 0.71 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 3.27 |
| Aldırdığı faul | 1.81 |
Son maçları
- EredivisieSC Heerenveen1NEC Nijmegen078' İlk 116.2
- KNVB BekerExcelsior Maassluis0SC Heerenveen264' İlk 117.1
- EredivisieADO Den Haag2SC Heerenveen390' İlk 116.2
- EredivisieSC Heerenveen4Excelsior082' İlk 117.0
- EredivisiePSV Eindhoven2SC Heerenveen083' İlk 116.7
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen4Gol 185' İlk 118.4
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen4Gol 185' İlk 118.4
- EredivisieSC Heerenveen0SC Telstar090' İlk 117.9
- EredivisieSC Heerenveen2AZ Alkmaar3Gol 1Sarı kart 188' İlk 117.4
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen269' İlk 116.5
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen269' İlk 116.5
- EredivisieSC Heerenveen1Twente035' Sonradan6.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 18 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 817 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (6)90 dk’da 1.74
- Başarılı çalım5 / 10
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.93
- Pas isabeti88%328 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme13 · 9
- Kazanılan ikili mücadele35 / 75
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.81
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Heerenveen | 10 | 3 | 0 | 764 | 1 | 0 |
| KNVB BekerSC Heerenveen | 1 | 0 | 0 | 64 | 0 | 0 | |
| 2025 | EredivisieSC Heerenveen | 5 | 0 | 0 | 52 | 1 | 0 |
| KNVB BekerSC Heerenveen | 1 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | |
| Toplam | 17 | 3 | 0 | 895 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- SC HeerenveenŞu an#36
