LR Vicenza VirtusDefans
Niccolò Brighenti
- Forma numarası
- 23
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie B
7Maç7 kez ilk 11
607Dakika
1Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.75
Gol + asist2
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
8.4G17.05.26 · Catanzaro 3 - 0 Palermo · Puan 8.46.0M20.05.26 · Palermo 2 - 0 Catanzaro · Puan 6.06.3M24.05.26 · Catanzaro 0 - 2 AC Monza · Puan 6.36.3B06.09.26 · Virtus Entella 2 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.37.1B12.09.26 · LR Vicenza Virtus 1 - 1 SS Juve Stabia · Puan 7.16.5M20.09.26 · Hellas Verona 2 - 1 LR Vicenza Virtus · Puan 6.56.1B17.10.26 · Benevento Calcio 2 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.16.5G23.10.26 · Empoli FC 0 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.55.8M27.10.26 · LR Vicenza Virtus 1 - 2 FC Modena · Puan 5.88.5M01.11.26 · Palermo 3 - 1 LR Vicenza Virtus · Puan 8.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.524 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.13 |
| Kilit pas | 1.09 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 4.20 |
| Aldırdığı faul | 1.55 |
Son maçları
- Serie BPalermo3LR Vicenza Virtus1Gol 190' İlk 118.5
- Serie BLR Vicenza Virtus1FC Modena2Sarı kart 190' İlk 115.8
- Serie BEmpoli FC0LR Vicenza Virtus290' İlk 116.5
- Serie BBenevento Calcio2LR Vicenza Virtus2Sarı kart 190' İlk 116.1
- Serie BHellas Verona2LR Vicenza Virtus1Sarı kart 167' İlk 116.5
- Serie BLR Vicenza Virtus1SS Juve Stabia190' İlk 117.1
- Serie BVirtus Entella2LR Vicenza Virtus290' İlk 116.3
- Serie BCatanzaro0AC Monza290' İlk 116.3
- Serie BPalermo2Catanzaro090' İlk 116.0
- Serie BCatanzaro3Palermo0AAsist 190' İlk 118.4
- Serie BCatanzaro3AS Avellino090' İlk 117.0
- Serie BCatanzaro2AS Bari352' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.524 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (3)90 dk’da 1.13
- Başarılı çalım2 / 4
Pas
- Kilit pas1090 dk’da 1.09
- Pas isabeti85%1.324 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme41 · 38
- Kazanılan ikili mücadele123 / 209
- Aldırdığı faul3890 dk’da 1.55
Kariyer istatistikleri
Kulüpler
- LR Vicenza VirtusŞu an#23
- CatanzaroŞu an#23
