ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Naoufal Bohamdi-Kamoni

Forma numarası
53
Forvet

Sezon 2026Pro Ligi

4Maç1 kez ilk 11
108Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.93
Gol + asist1
Maç başına dakika18
90 dakikada gol + asist0.51

Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.6G05.04.26 · KVC Westerlo 2 - 0 Sporting de Charleroi · Puan 7.6–G11.04.26 · Standard Liege 1 - 2 KVC Westerlo–M18.04.26 · KVC Westerlo 1 - 2 KRC Genk–M25.04.26 · KVC Westerlo 2 - 4 Royal Antwerp–M10.05.26 · KRC Genk 3 - 0 KVC Westerlo6.4M23.05.26 · Royal Antwerp 2 - 0 KVC Westerlo · Puan 6.4–G05.09.26 · Mechelen 0 - 4 KVC Westerlo–G20.09.26 · Sint-Truiden 0 - 2 KVC Westerlo–G11.10.26 · KVC Westerlo 5 - 1 Royal Antwerp6.8B24.10.26 · KVC Westerlo 4 - 4 SK Beveren · Puan 6.8

Reyting trendiReytingli son 10 maç

Reyting trendi: KSC Lokeren-Temse 7.4, RFC Seraing 6.4, K. Lierse Kempenzonen 5.9, Daring Brussels 6.0, Kortrijk 6.0, Cercle Brugge KSV 6.5, Sint-Truiden 5.8, Sporting de Charleroi 7.6, Royal Antwerp 6.4, SK Beveren 6.8ort. 6.4826.10.25 · RSCA Futures 1 - 2 KSC Lokeren-Temse · 7.422.11.25 · RSCA Futures 2 - 2 RFC Seraing · 6.429.11.25 · K. Lierse Kempenzonen 1 - 0 RSCA Futures · 5.906.12.25 · RSCA Futures 2 - 2 Daring Brussels · 6.020.12.25 · Kortrijk 5 - 2 RSCA Futures · 6.017.01.26 · KVC Westerlo 0 - 2 Cercle Brugge KSV · 6.506.02.26 · KVC Westerlo 0 - 4 Sint-Truiden · 5.805.04.26 · KVC Westerlo 2 - 0 Sporting de Charleroi · 7.623.05.26 · Royal Antwerp 2 - 0 KVC Westerlo · 6.424.10.26 · KVC Westerlo 4 - 4 SK Beveren · 6.86.87.6

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 2026.10.25 · Sonradan: 20'22.11.25 · Sonradan: 16'29.11.25 · İlk 11: 63'06.12.25 · Sonradan: 45'20.12.25 · Sonradan: 21'17.01.26 · Sonradan: 26'25.01.26 · Sonradan: 1'06.02.26 · Sonradan: 16'14.03.26 · Sonradan: 11'22.03.26 · Sonradan: 8'05.04.26 · Sonradan: 14'11.04.26 · Sonradan: 14'18.04.26 · Sonradan: 9'25.04.26 · Sonradan: 11'10.05.26 · Sonradan: 3'23.05.26 · Sonradan: 19'05.09.26 · Sonradan: 1'20.09.26 · Sonradan: 12'11.10.26 · Sonradan: 12'24.10.26 · İlk 11: 83'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 385 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (1)
  • Başarılı çalım3 / 13

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti84%128 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele29 / 52
  • Aldırdığı faul7

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Pro LigiKVC Westerlo40010800
2025Challenger Pro LigiRSCA Futures61017620
Pro LigiKVC Westerlo110113200
Toplam211141620

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım