FC Universitatea ClujOrta saha
M. Ștefănescu
- Uyruk
- Romania
- Yaş
- 28
- Forma numarası
- 11
- Doğum yeri
- Caracal
- Tam adı
- Marius Ștefănescu
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Superliga
10Maç4 kez ilk 11
474Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.47
Gol + asist1
Maç başına dakika47
90 dakikada gol + asist0.19
Sayılar arşivimizdeki 53 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9G19.07.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 1 FCV Farul Constanta · Puan 5.96.3M26.07.26 · ACS Sepsi Sic 1 - 0 FC Universitatea Cluj · Puan 6.36.2M28.08.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 3 Petrolul Ploiesti · Puan 6.26.6M07.09.26 · Universitatea Craiova 4 - 0 FC Universitatea Cluj · Puan 6.66.6G14.09.26 · FC Universitatea Cluj 3 - 0 FC Otelul Galati · Puan 6.67.6G20.09.26 · FC Voluntari 0 - 2 FC Universitatea Cluj · Puan 7.66.2G08.10.26 · CFR Cluj 1 - 3 FC Universitatea Cluj · Puan 6.26.3M12.10.26 · FC Universitatea Cluj 3 - 4 FC Rapid Bükreş · Puan 6.36.7G23.10.26 · FC Corvinul Hunedoara 0 - 3 FC Universitatea Cluj · Puan 6.76.3G02.11.26 · FC Universitatea Cluj 1 - 0 FCSB · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil11 maç · 542 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.73 |
| Kilit pas | 2.09 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 2.90 |
| Aldırdığı faul | 2.99 |
Son maçları
- SuperligaFC Universitatea Cluj1FCSB056' İlk 116.3
- SuperligaFC Corvinul Hunedoara0FC Universitatea Cluj389' İlk 116.7
- SuperligaFC Universitatea Cluj3FC Rapid Bükreş477' İlk 116.3
- SuperligaCFR Cluj1FC Universitatea Cluj3Sarı kart 145' Sonradan6.2
- SuperligaFC Voluntari0FC Universitatea Cluj2Gol 126' Sonradan7.6
- SuperligaFC Universitatea Cluj3FC Otelul Galati028' Sonradan6.6
- SuperligaUniversitatea Craiova4FC Universitatea Cluj036' Sonradan6.6
- SuperligaFC Universitatea Cluj2Petrolul Ploiesti3Sarı kart 132' Sonradan6.2
- SuperligaACS Sepsi Sic1FC Universitatea Cluj030' Sonradan6.3
- SuperligaFC Universitatea Cluj2FCV Farul Constanta155' İlk 115.9
- Süper LigKonyaspor0Antalyaspor068' İlk 116.4
- Süper LigKonyaspor1Samsunspor317' Sonradan5.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler11 maç · 542 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (4)90 dk’da 2.73
- Başarılı çalım2 / 8
Pas
- Kilit pas1090 dk’da 2.09
- Pas isabeti77%168 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme8 · 3
- Kazanılan ikili mücadele25 / 56
- Aldırdığı faul1290 dk’da 2.99
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | SuperligaFC Universitatea Cluj | 10 | 1 | 0 | 474 | 2 | 0 |
| 2025 | Süper LigKonyaspor | 8 | 0 | 0 | 169 | 0 | 0 |
| SuperligaFCSB | 1 | 0 | 0 | 46 | 0 | 0 | |
| 2024 | Cupa RomânieiFCSB | 3 | 3 | 0 | – | 0 | 0 |
| SuperligaFCSB | 26 | 3 | 3 | 1.330 | 0 | 0 | |
| UEFA Avrupa LigiFCSB | 8 | 1 | 0 | 319 | 1 | 0 | |
| 2022 | UEFA Uluslar LigiRomania | 1 | 0 | 0 | 58 | 0 | 0 |
| Toplam | 57 | 8 | 3 | 2.396 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- FC Universitatea ClujŞu an#11
- FCSBŞu an#15
- RomaniaŞu an#21
- KonyasporŞu an#11
Hakkında
M. Ștefănescu, FC Universitatea Cluj formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 14 Ağu 1998, Caracal (28 yaşında). Uyruğu: Romania. 2026 sezonunda 10 maçta 474 dakika oynadı; 1 gol, 0 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
