MontpellierForvet
M. Camara
- Uyruk
- France
- Yaş
- 25
- Boy
- 186 cm
- Forma numarası
- 11
- Doğum yeri
- Aubervilliers
- Tam adı
- Mamadou Camara
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: Wikidata (CC0), API-Football
Sezon 2026Lig 2
8Maç7 kez ilk 11
624Dakika
2Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.69
Gol + asist2
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.22
Sayılar arşivimizdeki 69 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3B19.05.26 · FC Rouen 1899 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 6.36.2G24.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · Puan 6.26.8B08.08.26 · Montpellier 1 - 1 Dijon · Puan 6.8–M05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier6.3G11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 6.36.3B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Puan 6.37.9G09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 7.97.1G19.10.26 · Rodez 0 - 3 Montpellier · Puan 7.17.1G26.10.26 · Montpellier 2 - 1 Red Star FC · Puan 7.16.2G31.10.26 · Annecy FC 0 - 3 Montpellier · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.374 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.07 |
| Kilit pas | 1.62 |
| Çalım | 1.53 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 37% |
| Top kazanma | 2.61 |
| Aldırdığı faul | 1.36 |
Son maçları
- Lig 2Annecy FC0Montpellier378' İlk 116.2
- Lig 2Montpellier2Red Star FC1Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.1
- Lig 2Rodez0Montpellier390' İlk 117.1
- Lig 2Montpellier2Grenoble Foot 380Gol 190' İlk 117.9
- Lig 2Stade Reims1Montpellier190' İlk 116.3
- Lig 2Montpellier1Pau FC090' İlk 116.3
- Lig 2AS Saint-Étienne3Montpellier111' Sonradan
- Lig 2Montpellier1Dijon185' İlk 116.8
- Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC1FC Rouen 1899090' İlk 116.2
- Lig 2FC Rouen 18991Stade Lavallois Mayenne FC189' İlk 116.3
- Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2US Boulogne1Gol 1AAsist 178' İlk 119.0
- Lig 2ES Troyes4Stade Lavallois Mayenne FC080' İlk 115.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.374 dk
Hücum
- Şut (isabetli)48 (29)90 dk’da 2.07
- Başarılı çalım21 / 45
Pas
- Kilit pas2590 dk’da 1.62
- Pas isabeti74%574 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme16 · 12
- Kazanılan ikili mücadele120 / 323
- Aldırdığı faul2190 dk’da 1.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Montpellier | 8 | 2 | 0 | 624 | 1 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC | 1 | 0 | 0 | 75 | 0 | 0 |
| Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC | 31 | 9 | 1 | 2.481 | 4 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC | 1 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 |
| Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC | 28 | 5 | 1 | 1.747 | 5 | 0 | |
| Toplam | 69 | 16 | 2 | 4.972 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- MontpellierŞu an#11
- Stade Lavallois Mayenne FCŞu an#9
Hakkında
M. Camara, Montpellier formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 7 Şub 2001, Aubervilliers (25 yaşında). Uyruğu: France. Boyu: 186 cm. 2026 sezonunda 8 maçta 624 dakika oynadı; 2 gol, 0 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
