Grenoble Foot 38Defans
Mattheo Xantippe
- Forma numarası
- 27
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
11Maç11 kez ilk 11
986Dakika
1Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.87
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 61 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.8B14.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · Puan 7.86.4M22.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 6.47.9G28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · Puan 7.96.6M04.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 2 Annecy FC · Puan 6.68.6G11.09.26 · Rodez 0 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 8.67.2B18.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Clermont Foot · Puan 7.25.8M09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 5.86.2M16.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne · Puan 6.26.1M23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 6.16.1M30.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.458 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.59 |
| Kilit pas | 1.98 |
| Çalım | 1.47 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 49% |
| Top kazanma | 4.27 |
| Aldırdığı faul | 1.51 |
Son maçları
- Lig 2Grenoble Foot 381Dijon390' İlk 116.1
- Lig 2Pau FC2Grenoble Foot 38190' İlk 116.1
- Lig 2Grenoble Foot 380US Boulogne2Sarı kart 190' İlk 116.2
- Lig 2Montpellier2Grenoble Foot 38090' İlk 115.8
- Lig 2Grenoble Foot 381Clermont Foot190' İlk 117.2
- Lig 2Rodez0Grenoble Foot 381Gol 186' İlk 118.6
- Lig 2Grenoble Foot 381Annecy FC290' İlk 116.6
- Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0Grenoble Foot 38390' İlk 117.9
- Lig 2AS Saint-Étienne4Grenoble Foot 38090' İlk 116.4
- Lig 2Grenoble Foot 380Metz0Sarı kart 190' İlk 117.8
- Lig 2USL Dunkerque4Grenoble Foot 382AAsist 190' İlk 117.1
- Lig 2Grenoble Foot 381ES Troyes090' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.458 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (7)90 dk’da 1.59
- Başarılı çalım23 / 55
Pas
- Kilit pas1790 dk’da 1.98
- Pas isabeti76%948 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme69 · 39
- Kazanılan ikili mücadele128 / 263
- Aldırdığı faul1090 dk’da 1.51
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Grenoble Foot 38 | 11 | 1 | 1 | 986 | 2 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceGrenoble Foot 38 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 2Grenoble Foot 38 | 31 | 2 | 1 | 2.388 | 7 | 0 | |
| 2024 | Lig 2Grenoble Foot 38 | 18 | 2 | 2 | 1.452 | 2 | 0 |
| Toplam | 61 | 5 | 4 | 4.916 | 11 | 0 | |
Kulüpler
- Grenoble Foot 38Şu an#27
