SC HeerenveenDefans
Maas Willemsen
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
13Maç13 kez ilk 11
1.166Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.00
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 79 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8B30.08.26 · Willem II 2 - 2 SC Heerenveen · Puan 6.86.8B30.08.26 · Willem II 2 - 2 SC Heerenveen · Puan 6.85.9M06.09.26 · SC Heerenveen 2 - 3 AZ Alkmaar · Puan 5.97.2B13.09.26 · SC Heerenveen 0 - 0 SC Telstar · Puan 7.28.4G19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 8.48.4G19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 8.46.2M09.10.26 · PSV Eindhoven 2 - 0 SC Heerenveen · Puan 6.27.3G16.10.26 · SC Heerenveen 4 - 0 Excelsior · Puan 7.36.5G24.10.26 · ADO Den Haag 2 - 3 SC Heerenveen · Puan 6.56.5G31.10.26 · SC Heerenveen 1 - 0 NEC Nijmegen · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 3.361 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.85 |
| Kilit pas | 0.94 |
| Çalım | 1.10 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 53% |
| Top kazanma | 3.44 |
| Aldırdığı faul | 1.00 |
Son maçları
- EredivisieSC Heerenveen1NEC Nijmegen090' İlk 116.5
- EredivisieADO Den Haag2SC Heerenveen390' İlk 116.5
- EredivisieSC Heerenveen4Excelsior086' İlk 117.3
- EredivisiePSV Eindhoven2SC Heerenveen090' İlk 116.2
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen490' İlk 118.4
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen490' İlk 118.4
- EredivisieSC Heerenveen0SC Telstar090' İlk 117.2
- EredivisieSC Heerenveen2AZ Alkmaar390' İlk 115.9
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen290' İlk 116.8
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen290' İlk 116.8
- EredivisieSC Heerenveen0PEC Zwolle290' İlk 117.6
- EredivisieSC Heerenveen0PEC Zwolle290' İlk 117.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 3.361 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (5)90 dk’da 0.85
- Başarılı çalım13 / 22
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 0.94
- Pas isabeti90%2.611 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme48 · 30
- Kazanılan ikili mücadele125 / 235
- Aldırdığı faul1190 dk’da 1.00
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Heerenveen | 13 | 0 | 0 | 1.166 | 0 | 0 |
| 2025 | EredivisieSC Heerenveen | 31 | 1 | 0 | 2.663 | 4 | 0 |
| KNVB BekerSC Heerenveen | 4 | 0 | 0 | 355 | 1 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieDe Graafschap | 25 | 1 | 2 | 1.736 | 2 | 0 |
| EredivisieDe Graafschap | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| KNVB BekerDe Graafschap | 3 | 0 | 0 | 188 | 0 | 0 | |
| Toplam | 78 | 2 | 2 | 6.288 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- SC HeerenveenŞu an#3
- De GraafschapŞu an#4
