ADO Den HaagDefans
Matteo Waem
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
10Maç7 kez ilk 11
643Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.39
Gol + asist0
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 86 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2M23.08.26 · Go Ahead Eagles 3 - 1 ADO Den Haag · Puan 6.2–B30.08.26 · Feyenoord Rotterdam 2 - 2 ADO Den Haag6.0M12.09.26 · Twente 2 - 0 ADO Den Haag · Puan 6.06.7B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.76.7B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.76.3B11.10.26 · SC Telstar 2 - 2 ADO Den Haag · Puan 6.37.7G17.10.26 · ADO Den Haag 2 - 1 PSV Eindhoven · Puan 7.76.1M24.10.26 · ADO Den Haag 2 - 3 SC Heerenveen · Puan 6.16.0B27.10.26 · Excelsior '31 1 - 1 ADO Den Haag · Puan 6.05.8M01.11.26 · PEC Zwolle 1 - 0 ADO Den Haag · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil34 maç · 2.608 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.73 |
| Kilit pas | 1.03 |
| Çalım | 0.89 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 3.81 |
| Aldırdığı faul | 1.01 |
Son maçları
- EredivisiePEC Zwolle1ADO Den Haag0Sarı kart 190' İlk 115.8
- KNVB KupasıExcelsior '311ADO Den Haag155' Sonradan6.0
- EredivisieADO Den Haag2SC Heerenveen390' İlk 116.1
- EredivisieADO Den Haag2PSV Eindhoven190' İlk 117.7
- EredivisieSC Telstar2ADO Den Haag290' İlk 116.3
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden1Sarı kart 190' İlk 116.7
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden1Sarı kart 190' İlk 116.7
- EredivisieTwente2ADO Den Haag090' İlk 116.0
- EredivisieFeyenoord Rotterdam2ADO Den Haag210' Sonradan
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag124' Sonradan6.2
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag124' Sonradan6.2
- EredivisieADO Den Haag1Groningen445' İlk 115.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler34 maç · 2.608 dk
Hücum
- Şut (isabetli)18 (9)90 dk’da 1.73
- Başarılı çalım4 / 7
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.03
- Pas isabeti90%1.981 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme36 · 37
- Kazanılan ikili mücadele121 / 216
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.01
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieADO Den Haag | 10 | 0 | 0 | 643 | 2 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieADO Den Haag | 37 | 3 | 3 | 3.056 | 5 | 0 |
| KNVB BekerADO Den Haag | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieADO Den Haag | 32 | 3 | 1 | 2.721 | 7 | 1 |
| EredivisieADO Den Haag | 2 | 0 | 0 | 176 | 1 | 0 | |
| KNVB BekerADO Den Haag | 1 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 | |
| Toplam | 83 | 6 | 4 | 6.761 | 15 | 1 | |
Kulüpler
- ADO Den HaagŞu an#4
