ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Stade ReimsOrta saha

Ange Tia

Forma numarası
87
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

7Maç7 kez ilk 11
544Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.38
Gol + asist3
Maç başına dakika63
90 dakikada gol + asist0.43

Sayılar arşivimizdeki 51 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.2G18.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC · Puan 7.2–B02.05.26 · Le Mans 1 - 1 Stade Reims7.6G09.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · Puan 7.67.4B08.08.26 · Clermont Foot 0 - 0 Stade Reims · Puan 7.48.0B14.08.26 · Stade Reims 3 - 3 USL Dunkerque · Puan 8.07.6G24.08.26 · Stade Reims 3 - 1 Annecy FC · Puan 7.68.0G29.08.26 · Red Star FC 1 - 4 Stade Reims · Puan 8.07.0B05.09.26 · Stade Reims 2 - 2 En Avant Guingamp · Puan 7.06.1G11.09.26 · Nancy Lorraine 1 - 2 Stade Reims · Puan 6.17.5B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Puan 7.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Strasbourg 7.2, USL Dunkerque 6.7, Stade Lavallois Mayenne FC 6.7, Red Star FC 7.2, Pau FC 7.6, Clermont Foot 7.4, USL Dunkerque 8.0, Annecy FC 7.6, Red Star FC 8.0, En Avant Guingamp 7.0, Nancy Lorraine 6.1, Montpellier 7.5ort. 7.2503.03.26 · Strasbourg 2 - 1 Stade Reims · 7.209.03.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Stade Reims · 6.710.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 2 Stade Reims · 6.718.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC · 7.209.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · 7.608.08.26 · Clermont Foot 0 - 0 Stade Reims · 7.414.08.26 · Stade Reims 3 - 3 USL Dunkerque · 8.024.08.26 · Stade Reims 3 - 1 Annecy FC · 7.629.08.26 · Red Star FC 1 - 4 Stade Reims · 8.005.09.26 · Stade Reims 2 - 2 En Avant Guingamp · 7.011.09.26 · Nancy Lorraine 1 - 2 Stade Reims · 6.118.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · 7.57.58.0

90 dakika başına profil29 maç · 1.568 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.93, Kilit pas 2.53, Çalım 2.17, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 4.76, Aldırdığı faul 2.74Şut: 1.93Kilit pas: 2.53Çalım: 2.17Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 4.76Aldırdığı faul: 2.74Şut1.93Kilit pas2.53Çalım2.17Pas isabeti87%Kazanılan ikili58%Top kazanma4.76Aldırdığı faul2.74
90 dakika başına profil
Şut1.93
Kilit pas2.53
Çalım2.17
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma4.76
Aldırdığı faul2.74
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 5, Asist 2; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 52025 · Asist: 22026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5206.02.26 · İlk 11: 72'14.02.26 · Sonradan: 45'21.02.26 · İlk 11: 74'27.02.26 · İlk 11: 74'03.03.26 · Sonradan: 11'09.03.26 · İlk 11: 59'14.03.26 · Sonradan: 8'21.03.26 · Sonradan: 13'04.04.26 · Sonradan: 13'10.04.26 · İlk 11: 45'18.04.26 · Sonradan: 11'02.05.26 · Sonradan: 14'09.05.26 · İlk 11: 65'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 87'24.08.26 · İlk 11: 89'29.08.26 · İlk 11: 83'05.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 21'18.09.26 · İlk 11: 84'

Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.568 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)24 (11)90 dk’da 1.93
  • Başarılı çalım19 / 44

Pas

  • Kilit pas2190 dk’da 2.53
  • Pas isabeti87%654 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme33 · 20
  • Kazanılan ikili mücadele113 / 195
  • Aldırdığı faul3690 dk’da 2.74

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Stade Reims71054400
2025Coupe de FranceStade Reims3016300
Lig 2Stade Reims31511.60741
2024Coupe de FranceStade Reims2005800
Lig 1Stade Reims81029710
Toplam51722.56951

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım