FC Veres RivneDefans
Maksym Smiyan
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier League
11Maç11 kez ilk 11
990Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.77
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.5M09.08.26 · FC Veres Rivne 1 - 2 Dinamo Kiev · Puan 5.56.5G30.08.26 · FC LNZ Cherkasy 0 - 1 FC Veres Rivne · Puan 6.55.6B06.09.26 · FC Veres Rivne 1 - 1 Zorya Luhansk · Puan 5.65.9B20.09.26 · Karpaty Lviv 1 - 1 FC Veres Rivne · Puan 5.95.9B20.09.26 · Karpaty Lviv 1 - 1 FC Veres Rivne · Puan 5.95.8G03.10.26 · FC Veres Rivne 2 - 1 FK Kudrivka · Puan 5.85.4M09.10.26 · FC Veres Rivne 0 - 3 Shakhtar Donetsk · Puan 5.46.2M16.10.26 · FC Obolon-Brovar Kyiv 2 - 0 FC Veres Rivne · Puan 6.25.5M23.10.26 · FC Veres Rivne 0 - 2 FC Kolos Kovalivka · Puan 5.55.4M31.10.26 · FC Veres Rivne 1 - 3 Chernomorets Odessa · Puan 5.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil19 maç · 1.662 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.17 |
| Kilit pas | 0.29 |
| Çalım | 0.22 |
| Pas isabeti | 68% |
| Kazanılan ikili | 27% |
| Top kazanma | 0.87 |
| Aldırdığı faul | 0.16 |
Son maçları
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Chernomorets Odessa390' İlk 115.4
- Premier LeagueFC Veres Rivne0FC Kolos Kovalivka290' İlk 115.5
- Premier LeagueFC Obolon-Brovar Kyiv2FC Veres Rivne090' İlk 116.2
- Premier LeagueFC Veres Rivne0Shakhtar Donetsk390' İlk 115.4
- Premier LeagueFC Veres Rivne2FK Kudrivka1Sarı kart 190' İlk 115.8
- Premier LeagueKarpaty Lviv1FC Veres Rivne190' İlk 115.9
- Premier LeagueKarpaty Lviv1FC Veres Rivne190' İlk 115.9
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Zorya Luhansk1Sarı kart 190' İlk 115.6
- Premier LeagueFC LNZ Cherkasy0FC Veres Rivne190' İlk 116.5
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Dinamo Kiev290' İlk 115.5
- Premier LeagueFC Kharkiv1FC Veres Rivne0Sarı kart 190' İlk 115.4
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Kryvbas Kryvyi Rih3AAsist 190' İlk 115.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.662 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (1)90 dk’da 0.17
- Başarılı çalım4 / 6
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.29
- Pas isabeti68%250 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme1 · 15
- Kazanılan ikili mücadele25 / 94
- Aldırdığı faul390 dk’da 0.16
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueFC Veres Rivne | 11 | 0 | 0 | 990 | 3 | 0 |
| 2025 | Premier LeagueFC Veres Rivne | 11 | 0 | 1 | 903 | 0 | 0 |
| 2024 | Premier LeagueFC Veres Rivne | 5 | 1 | 0 | 159 | 0 | 0 |
| Toplam | 27 | 1 | 1 | 2.052 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- FC Veres RivneŞu an#2
