SC HeerenveenOrta saha
Maxence Rivera
- Forma numarası
- 7
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie · KNVB Beker
13Maç12 kez ilk 11
887Dakika
3Gol
2Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.79
Gol + asist6
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.75
Sayılar arşivimizdeki 80 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3B30.08.26 · Willem II 2 - 2 SC Heerenveen · Puan 6.35.9M06.09.26 · SC Heerenveen 2 - 3 AZ Alkmaar · Puan 5.96.4B13.09.26 · SC Heerenveen 0 - 0 SC Telstar · Puan 6.49.0G19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 9.09.0G19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 9.06.1M09.10.26 · PSV Eindhoven 2 - 0 SC Heerenveen · Puan 6.16.4G16.10.26 · SC Heerenveen 4 - 0 Excelsior · Puan 6.46.2G24.10.26 · ADO Den Haag 2 - 3 SC Heerenveen · Puan 6.26.5G28.10.26 · Excelsior Maassluis 0 - 2 SC Heerenveen · Puan 6.56.1G31.10.26 · SC Heerenveen 1 - 0 NEC Nijmegen · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil34 maç · 2.159 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 3.38 |
| Kilit pas | 1.96 |
| Çalım | 2.35 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 39% |
| Top kazanma | 2.43 |
| Aldırdığı faul | 1.63 |
Son maçları
- EredivisieSC Heerenveen1NEC Nijmegen062' İlk 116.1
- KNVB BekerExcelsior Maassluis0SC Heerenveen245' İlk 116.5
- EredivisieADO Den Haag2SC Heerenveen3A2Asist 286' İlk 116.2
- EredivisieSC Heerenveen4Excelsior073' İlk 116.4
- EredivisiePSV Eindhoven2SC Heerenveen064' İlk 116.1
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen4Gol 1AAsist 190' İlk 119.0
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen4Gol 1AAsist 190' İlk 119.0
- EredivisieSC Heerenveen0SC Telstar061' İlk 116.4
- EredivisieSC Heerenveen2AZ Alkmaar368' İlk 115.9
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen285' İlk 116.3
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen285' İlk 116.3
- EredivisieSC Heerenveen0PEC Zwolle266' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler34 maç · 2.159 dk
Hücum
- Şut (isabetli)66 (40)90 dk’da 3.38
- Başarılı çalım44 / 100
Pas
- Kilit pas2890 dk’da 1.96
- Pas isabeti78%677 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme24 · 10
- Kazanılan ikili mücadele91 / 233
- Aldırdığı faul1990 dk’da 1.63
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Heerenveen | 12 | 3 | 2 | 842 | 0 | 0 |
| KNVB BekerSC Heerenveen | 1 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 | |
| 2025 | EredivisieSC Heerenveen | 30 | 4 | 4 | 2.064 | 5 | 0 |
| KNVB BekerSC Heerenveen | 4 | 1 | 3 | 212 | 0 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceUSL Dunkerque | 3 | 0 | 0 | 144 | 0 | 0 |
| Lig 2USL Dunkerque | 29 | 3 | 1 | 1.761 | 4 | 0 | |
| Toplam | 79 | 11 | 10 | 5.068 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- SC HeerenveenŞu an#7
- USL DunkerqueŞu an#15
