Manchester UnitedOrta saha
Mason Mount
- Forma numarası
- 7
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig · UEFA Şampiyonlar Ligi
3Maç0 kez ilk 11
79Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.60
Gol + asist0
Maç başına dakika47
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 57 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5B09.05.26 · Sunderland 0 - 0 Manchester United · Puan 6.5–G17.05.26 · Manchester United 3 - 2 Nottingham Forest7.8G24.05.26 · Brighton and Hove Albion 0 - 3 Manchester United · Puan 7.87.2G10.09.26 · Manchester United 4 - 0 Sabah FK · Puan 7.2–B20.09.26 · Fulham 1 - 1 Manchester United7.1M13.10.26 · Atletico Madrid 2 - 0 Manchester United · Puan 7.1–B18.10.26 · Leeds United 1 - 1 Manchester United5.8M21.10.26 · Como 4 - 1 Manchester United · Puan 5.85.8M25.10.26 · Manchester United 0 - 3 Bournemouth · Puan 5.86.0M31.10.26 · Chelsea 2 - 0 Manchester United · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 824 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.00 |
| Kilit pas | 1.66 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 48% |
| Top kazanma | 5.47 |
| Aldırdığı faul | 3.03 |
Son maçları
- Premier LigChelsea2Manchester United024' Sonradan6.0
- Premier LigManchester United0Bournemouth390' İlk 115.8
- UEFA Şampiyonlar LigiComo4Manchester United190' İlk 115.8
- Premier LigLeeds United1Manchester United116' Sonradan
- UEFA Şampiyonlar LigiAtletico Madrid2Manchester United024' Sonradan7.1
- Premier LigFulham1Manchester United110' Sonradan
- UEFA Şampiyonlar LigiManchester United4Sabah FK045' Sonradan7.2
- Premier LigBrighton and Hove Albion0Manchester United374' İlk 117.8
- Premier LigManchester United3Nottingham Forest29' Sonradan
- Premier LigSunderland0Manchester United0Sarı kart 190' İlk 116.5
- Premier LigManchester United2Brentford116' Sonradan6.3
- Premier LigChelsea0Manchester United1Sarı kart 19' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 824 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (3)90 dk’da 2.00
- Başarılı çalım7 / 15
Pas
- Kilit pas990 dk’da 1.66
- Pas isabeti84%400 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme22 · 9
- Kazanılan ikili mücadele46 / 95
- Aldırdığı faul1490 dk’da 3.03
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigManchester United | 1 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| UEFA Şampiyonlar LigiManchester United | 2 | 0 | 0 | 69 | 0 | 0 | |
| 2025 | FA CupManchester United | 1 | 0 | 0 | 62 | 0 | 0 |
| Premier LigManchester United | 23 | 3 | 0 | 1.018 | 2 | 0 | |
| 2024 | Premier LigManchester United | 17 | 1 | 0 | 625 | 3 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiManchester United | 9 | 2 | 0 | 283 | 2 | 0 | |
| 2022 | UEFA Uluslar LigiEngland | 5 | 1 | 0 | 257 | 0 | 0 |
| World CupEngland | 4 | 0 | 0 | 186 | 0 | 0 | |
| 2020 | Euro ChampionshipEngland | 11 | 1 | 1 | 677 | 0 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropeEngland | 8 | 1 | 2 | 534 | 0 | 0 | |
| Toplam | 81 | 9 | 3 | 3.721 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- Manchester UnitedŞu an#7
- EnglandŞu an#11
