ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
MallorcaOrta saha

Manu Morlanes

Forma numarası
8
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Segunda Division

7Maç7 kez ilk 11
558Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.04
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 63 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M13.05.26 · Getafe 3 - 1 Mallorca · Puan 6.06.2M17.05.26 · Levante 2 - 0 Mallorca · Puan 6.28.3G23.05.26 · Mallorca 3 - 0 Real Oviedo · Puan 8.37.3G15.08.26 · Mallorca 2 - 0 Real Valladolid · Puan 7.37.6M24.08.26 · Granada 2 - 0 Mallorca · Puan 7.67.0G30.08.26 · Mallorca 3 - 0 AD Ceuta FC · Puan 7.07.1B05.09.26 · CD Eldense 0 - 0 Mallorca · Puan 7.17.7G13.09.26 · Mallorca 2 - 0 CE Sabadell FC · Puan 7.76.7G19.09.26 · Real Sociedad B 0 - 1 Mallorca · Puan 6.76.5M27.09.26 · Mallorca 0 - 1 UD Almería · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Girona 6.8, Villarreal 6.1, Getafe 6.0, Levante 6.2, Real Oviedo 8.3, Real Valladolid 7.3, Granada 7.6, AD Ceuta FC 7.0, CD Eldense 7.1, CE Sabadell FC 7.7, Real Sociedad B 6.7, UD Almería 6.5ort. 6.9401.05.26 · Girona 0 - 1 Mallorca · 6.810.05.26 · Mallorca 1 - 1 Villarreal · 6.113.05.26 · Getafe 3 - 1 Mallorca · 6.017.05.26 · Levante 2 - 0 Mallorca · 6.223.05.26 · Mallorca 3 - 0 Real Oviedo · 8.315.08.26 · Mallorca 2 - 0 Real Valladolid · 7.324.08.26 · Granada 2 - 0 Mallorca · 7.630.08.26 · Mallorca 3 - 0 AD Ceuta FC · 7.005.09.26 · CD Eldense 0 - 0 Mallorca · 7.113.09.26 · Mallorca 2 - 0 CE Sabadell FC · 7.719.09.26 · Real Sociedad B 0 - 1 Mallorca · 6.727.09.26 · Mallorca 0 - 1 UD Almería · 6.56.58.3

90 dakika başına profil31 maç · 1.736 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.35, Kilit pas 2.16, Çalım 1.50, Pas isabeti 90%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 4.97, Aldırdığı faul 1.45Şut: 1.35Kilit pas: 2.16Çalım: 1.50Pas isabeti: 90%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 4.97Aldırdığı faul: 1.45Şut1.35Kilit pas2.16Çalım1.50Pas isabeti90%Kazanılan ikili49%Top kazanma4.97Aldırdığı faul1.45
90 dakika başına profil
Şut1.35
Kilit pas2.16
Çalım1.50
Pas isabeti90%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma4.97
Aldırdığı faul1.45
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6828.02.26 · Sonradan: 11'07.03.26 · İlk 11: 63'15.03.26 · İlk 11: 57'21.03.26 · Sonradan: 25'04.04.26 · İlk 11: 70'12.04.26 · İlk 11: 81'21.04.26 · İlk 11: 76'25.04.26 · Sonradan: 20'01.05.26 · İlk 11: 78'10.05.26 · İlk 11: 70'13.05.26 · İlk 11: 79'17.05.26 · İlk 11: 79'23.05.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 89'24.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 64'05.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'27.09.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler31 maç · 1.736 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (4)90 dk’da 1.35
  • Başarılı çalım5 / 8

Pas

  • Kilit pas1990 dk’da 2.16
  • Pas isabeti90%1.005 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme55 · 22
  • Kazanılan ikili mücadele83 / 170
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.45

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Segunda DivisionMallorca70055820
2025Copa del ReyMallorca1007710
La LigaMallorca32301.78951
2024La LigaMallorca23001.33970
Toplam63303.763151

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım