ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mathieu Mion

Forma numarası
29
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

6Maç2 kez ilk 11
207Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.17
Gol + asist0
Maç başına dakika46
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 34 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6B14.03.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 AS Saint-Étienne · Puan 6.67.3B10.04.26 · En Avant Guingamp 1 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 7.36.1M17.04.26 · Montpellier 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 6.15.9G09.05.26 · Grenoble Foot 38 1 - 0 ES Troyes · Puan 5.96.4B04.09.26 · US Boulogne 1 - 1 Dijon · Puan 6.47.4B11.09.26 · Clermont Foot 0 - 0 US Boulogne · Puan 7.43.5M19.09.26 · US Boulogne 1 - 2 Nantes · Puan 3.5–G16.10.26 · Grenoble Foot 38 0 - 2 US Boulogne–B26.10.26 · US Boulogne 1 - 1 Stade Reims–M30.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Red Star FC 5.6, Pau FC 6.8, Amiens SC 7.2, Annecy FC 6.4, Rodez 7.3, AS Saint-Étienne 6.6, En Avant Guingamp 7.3, Montpellier 6.1, ES Troyes 5.9, Dijon 6.4, Clermont Foot 7.4, Nantes 3.5ort. 6.3817.01.26 · Grenoble Foot 38 0 - 3 Red Star FC · 5.623.01.26 · Pau FC 2 - 2 Grenoble Foot 38 · 6.830.01.26 · Grenoble Foot 38 2 - 1 Amiens SC · 7.206.02.26 · Annecy FC 1 - 1 Grenoble Foot 38 · 6.406.03.26 · Rodez 1 - 0 Grenoble Foot 38 · 7.314.03.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 AS Saint-Étienne · 6.610.04.26 · En Avant Guingamp 1 - 1 Grenoble Foot 38 · 7.317.04.26 · Montpellier 2 - 1 Grenoble Foot 38 · 6.109.05.26 · Grenoble Foot 38 1 - 0 ES Troyes · 5.904.09.26 · US Boulogne 1 - 1 Dijon · 6.411.09.26 · Clermont Foot 0 - 0 US Boulogne · 7.419.09.26 · US Boulogne 1 - 2 Nantes · 3.53.57.4

90 dakika başına profil19 maç · 863 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.85, Pas isabeti 74%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 4.68, Aldırdığı faul 1.93Kilit pas: 1.85Pas isabeti: 74%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 4.68Aldırdığı faul: 1.93Kilit pas1.85Pas isabeti74%Kazanılan ikili53%Top kazanma4.68Aldırdığı faul1.93
90 dakika başına profil
Kilit pas1.85
Pas isabeti74%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma4.68
Aldırdığı faul1.93
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4321.11.25 · Sonradan: 12'05.12.25 · Sonradan: 8'13.12.25 · İlk 11: 63'03.01.26 · Sonradan: 13'17.01.26 · Sonradan: 22'23.01.26 · İlk 11: 87'30.01.26 · İlk 11: 90'06.02.26 · Sonradan: 19'27.02.26 · Sonradan: 11'06.03.26 · İlk 11: 71'14.03.26 · İlk 11: 79'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 64'09.05.26 · Sonradan: 18'04.09.26 · Sonradan: 17'11.09.26 · İlk 11: 75'19.09.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · Sonradan: 10'26.10.26 · Sonradan: 8'30.10.26 · Sonradan: 7'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 863 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (1)
  • Başarılı çalım4 / 7

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 1.85
  • Pas isabeti74%308 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 18
  • Kazanılan ikili mücadele44 / 83
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.93

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2US Boulogne60020721
2025Lig 2Grenoble Foot 3825001.00410
2024Coupe de FranceFC Rouen 18991009000
2023Coupe de FranceFC Rouen 18992008900
Toplam34001.39031

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım