Go Ahead EaglesOrta saha
Melle Meulensteen
- Forma numarası
- 21
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
11Maç11 kez ilk 11
941Dakika
1Gol
2Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.35
Gol + asist2
Maç başına dakika92
90 dakikada gol + asist0.19
Sayılar arşivimizdeki 86 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4M29.08.26 · AZ Alkmaar 5 - 2 Go Ahead Eagles · Puan 6.47.6B08.09.26 · Utrecht 3 - 3 Go Ahead Eagles · Puan 7.67.6B08.09.26 · Utrecht 3 - 3 Go Ahead Eagles · Puan 7.68.2B12.09.26 · Go Ahead Eagles 1 - 1 Groningen · Puan 8.27.6B20.09.26 · NEC Nijmegen 1 - 1 Go Ahead Eagles · Puan 7.68.2B10.10.26 · Go Ahead Eagles 3 - 3 Sparta Rotterdam · Puan 8.27.6M18.10.26 · PEC Zwolle 4 - 1 Go Ahead Eagles · Puan 7.67.3G23.10.26 · Go Ahead Eagles 3 - 2 SC Telstar · Puan 7.37.2G27.10.26 · Koninklijke HFC 0 - 5 Go Ahead Eagles · Puan 7.25.8M31.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 Go Ahead Eagles · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 3.327 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.80 |
| Kilit pas | 1.48 |
| Çalım | 1.44 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 3.23 |
| Aldırdığı faul | 1.96 |
Son maçları
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden4Go Ahead Eagles0120' İlk 115.8
- KNVB KupasıKoninklijke HFC0Go Ahead Eagles5Gol 190' İlk 117.2
- EredivisieGo Ahead Eagles3SC Telstar284' İlk 117.3
- EredivisiePEC Zwolle4Go Ahead Eagles190' İlk 117.6
- EredivisieGo Ahead Eagles3Sparta Rotterdam3AAsist 190' İlk 118.2
- EredivisieNEC Nijmegen1Go Ahead Eagles190' İlk 117.6
- EredivisieGo Ahead Eagles1Groningen190' İlk 118.2
- EredivisieUtrecht3Go Ahead Eagles390' İlk 117.6
- EredivisieUtrecht3Go Ahead Eagles390' İlk 117.6
- EredivisieAZ Alkmaar5Go Ahead Eagles290' İlk 116.4
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag176' İlk 116.3
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag176' İlk 116.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 3.327 dk
Hücum
- Şut (isabetli)32 (16)90 dk’da 1.80
- Başarılı çalım30 / 49
Pas
- Kilit pas2690 dk’da 1.48
- Pas isabeti86%1.931 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme54 · 54
- Kazanılan ikili mücadele223 / 379
- Aldırdığı faul5790 dk’da 1.96
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieGo Ahead Eagles | 11 | 1 | 2 | 941 | 0 | 0 |
| 2025 | EredivisieGo Ahead Eagles | 34 | 6 | 1 | 2.832 | 2 | 0 |
| KNVB BekerGo Ahead Eagles | 3 | 0 | 0 | 255 | 0 | 0 | |
| UEFA Avrupa LigiGo Ahead Eagles | 8 | 0 | 1 | 718 | 1 | 0 | |
| 2024 | Coppa ItaliaSampdoria | 2 | 0 | 0 | 98 | 0 | 0 |
| Serie BSampdoria | 26 | 4 | 0 | 1.976 | 3 | 0 | |
| Toplam | 84 | 11 | 4 | 6.820 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- Go Ahead EaglesŞu an#21
- SampdoriaŞu an#17
