Charlton AthleticForvet
Micah Mbick
- Forma numarası
- 33
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Championship
7Maç1 kez ilk 11
150Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.07
Gol + asist0
Maç başına dakika22
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 37 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1M03.03.26 · Chesterfield FC 3 - 0 Colchester United · Puan 6.16.3G07.03.26 · Newport County 1 - 2 Colchester United · Puan 6.35.9G22.08.26 · West Ham United 1 - 2 Charlton Athletic · Puan 5.9–G29.08.26 · Charlton Athletic 1 - 0 Preston North End–B02.09.26 · West Bromwich Albion 1 - 1 Charlton Athletic5.8M05.09.26 · Stoke City 4 - 0 Charlton Athletic · Puan 5.86.1B09.09.26 · Charlton Athletic 0 - 0 Queens Park Rangers · Puan 6.16.1B10.10.26 · Charlton Athletic 1 - 1 Bristol City · Puan 6.16.2B13.10.26 · Burnley 2 - 2 Charlton Athletic · Puan 6.2–M24.10.26 · Charlton Athletic 1 - 3 Norwich City
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil22 maç · 1.101 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.23 |
| Kilit pas | 1.04 |
| Çalım | 2.45 |
| Pas isabeti | 55% |
| Kazanılan ikili | 40% |
| Top kazanma | 2.08 |
| Aldırdığı faul | 2.57 |
Son maçları
- ChampionshipCharlton Athletic1Norwich City37' Sonradan
- ChampionshipBurnley2Charlton Athletic216' Sonradan6.2
- ChampionshipCharlton Athletic1Bristol City153' İlk 116.1
- ChampionshipCharlton Athletic0Queens Park Rangers025' Sonradan6.1
- ChampionshipStoke City4Charlton Athletic018' Sonradan5.8
- ChampionshipWest Bromwich Albion1Charlton Athletic110' Sonradan
- ChampionshipCharlton Athletic1Preston North End08' Sonradan
- ChampionshipWest Ham United1Charlton Athletic220' Sonradan5.9
- League TwoNewport County1Colchester United235' İlk 116.3
- League TwoChesterfield FC3Colchester United031' Sonradan6.1
- League TwoColchester United2Fleetwood Town1Gol 163' İlk 117.5
- League TwoBristol Rovers0Colchester United1Sarı kart 190' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.101 dk
Hücum
- Şut (isabetli)24 (10)90 dk’da 2.23
- Başarılı çalım24 / 41
Pas
- Kilit pas490 dk’da 1.04
- Pas isabeti55%163 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 1
- Kazanılan ikili mücadele89 / 222
- Aldırdığı faul1990 dk’da 2.57
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ChampionshipCharlton Athletic | 7 | 0 | 0 | 150 | 0 | 0 |
| 2025 | EFL TrophyColchester United | 2 | 1 | 0 | 62 | 0 | 0 |
| Lig 2Colchester United | 22 | 7 | 2 | 1.479 | 2 | 0 | |
| 2024 | Lig 1Charlton Athletic | 5 | 0 | 0 | 77 | 0 | 0 |
| Toplam | 36 | 8 | 2 | 1.768 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Charlton AthleticŞu an#33
- Colchester UnitedŞu an#33
