ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Forge FCDefans

Marko Jevremović

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

21Maç21 kez ilk 11
1.845Dakika
3Gol
0Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.10
Gol + asist2
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.20

Sayılar arşivimizdeki 26 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.2M08.08.26 · Forge FC 0 - 1 Vancouver FC · Puan 7.24.5M16.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · Puan 4.56.3M29.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · Puan 6.37.2B06.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · Puan 7.26.9G13.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · Puan 6.96.8B20.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · Puan 6.87.8G08.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 7.88.7G12.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Puan 8.77.4B25.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · Puan 7.48.2B01.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · Puan 8.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Inter Toronto FC 8.0, HFX Wanderers 7.2, Vancouver FC 7.2, Cavalry FC 4.5, FC Supra du Quebec 6.3, Inter Toronto FC 7.2, Atletico Ottawa 6.9, Cavalry FC 6.8, FC Pacific Greater Victoria 7.8, Inter Toronto FC 8.7, FC Pacific Greater Victoria 7.4, Atletico Ottawa 8.2ort. 7.1827.07.26 · Inter Toronto FC 1 - 3 Forge FC · 8.003.08.26 · HFX Wanderers 0 - 0 Forge FC · 7.208.08.26 · Forge FC 0 - 1 Vancouver FC · 7.216.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 4.529.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · 6.306.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · 7.213.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · 6.920.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 6.808.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 7.812.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 8.725.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · 7.401.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · 8.28.28.7

90 dakika başına profil21 maç · 1.845 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.54, Kilit pas 1.58, Çalım 0.74, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 3.14, Aldırdığı faul 1.37Şut: 1.54Kilit pas: 1.58Çalım: 0.74Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 3.14Aldırdığı faul: 1.37Şut1.54Kilit pas1.58Çalım0.74Pas isabeti80%Kazanılan ikili60%Top kazanma3.14Aldırdığı faul1.37
90 dakika başına profil
Şut1.54
Kilit pas1.58
Çalım0.74
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma3.14
Aldırdığı faul1.37
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 3, Asist 02025 · Asist: 12026 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8818.04.26 · İlk 11: 90'27.04.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'07.06.26 · İlk 11: 90'11.06.26 · İlk 11: 45'05.07.26 · İlk 11: 90'27.07.26 · İlk 11: 90'03.08.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'08.10.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.845 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)30 (13)90 dk’da 1.54
  • Başarılı çalım10 / 21

Pas

  • Kilit pas2690 dk’da 1.58
  • Pas isabeti80%748 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme41 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele81 / 136
  • Aldırdığı faul2490 dk’da 1.37

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiForge FC21301.84511
2025Kanada Premier LigiForge FC50142720
Toplam26312.27231

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım