Smouha SCDefans
Mohamed Desouki
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig
8Maç8 kez ilk 11
703Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist1
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M07.03.26 · Smouha SC 3 - 0 Modern Sport FC · Puan 5.96.1M11.03.26 · ZED FC 2 - 0 Modern Sport FC · Puan 6.15.9M22.08.26 · Al Masry 1 - 0 Smouha SC · Puan 5.96.6B26.08.26 · Smouha SC 0 - 0 Asyut Petroleum · Puan 6.66.2M03.09.26 · Al Ahly Cairo 1 - 0 Smouha SC · Puan 6.26.6M08.09.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · Puan 6.67.0G14.09.26 · Talaea El Gaish SC 0 - 1 Smouha SC · Puan 7.07.2G12.10.26 · Smouha SC 1 - 0 Ghazl El Mahallah CK · Puan 7.27.3G19.10.26 · El Gouna FC 0 - 2 Smouha SC · Puan 7.37.9B31.10.26 · Petrojet FC 1 - 1 Smouha SC · Puan 7.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.423 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.86 |
| Kilit pas | 1.11 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 2.22 |
| Aldırdığı faul | 1.29 |
Son maçları
- Premier LigPetrojet FC1Smouha SC1Gol 190' İlk 117.9
- Premier LigEl Gouna FC0Smouha SC290' İlk 117.3
- Premier LigSmouha SC1Ghazl El Mahallah CK090' İlk 117.2
- Premier LigTalaea El Gaish SC0Smouha SC190' İlk 117.0
- Premier LigSmouha SC0Ceramica Cleopatra FC290' İlk 116.6
- Premier LigAl Ahly Cairo1Smouha SC073' İlk 116.2
- Premier LigSmouha SC0Asyut Petroleum090' İlk 116.6
- Premier LigAl Masry1Smouha SC090' İlk 115.9
- Premier LigZED FC2Modern Sport FC090' İlk 116.1
- Premier LigSmouha SC3Modern Sport FC090' İlk 115.9
- Premier LigModern Sport FC1Petrojet FC190' İlk 116.7
- Premier LigAl Masry1Modern Sport FC0Sarı kart 190' İlk 115.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.423 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (3)90 dk’da 0.86
- Başarılı çalım5 / 9
Pas
- Kilit pas1090 dk’da 1.11
- Pas isabeti83%655 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme13 · 7
- Kazanılan ikili mücadele58 / 102
- Aldırdığı faul1490 dk’da 1.29
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigSmouha SC | 8 | 1 | 0 | 703 | 0 | 0 |
| 2025 | Premier LigModern Sport FC | 17 | 0 | 0 | 1.469 | 5 | 0 |
| 2024 | Premier LigModern Sport FC | 19 | 0 | 0 | 1.700 | 4 | 0 |
| Toplam | 44 | 1 | 0 | 3.872 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- Smouha SCŞu an#3
- Modern Sport FCŞu an#3
