ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
CatanzaroOrta saha

Marco D'Alessandro

Forma numarası
77
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Coppa Italia · Serie B

8Maç7 kez ilk 11
287Dakika
2Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.66
Gol + asist3
Maç başına dakika32
90 dakikada gol + asist0.84

Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0G29.05.26 · AC Monza 0 - 2 Catanzaro · Puan 6.07.1B15.08.26 · Catanzaro 2 - 2 FC Sudtirol · Puan 7.17.4M21.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · Puan 7.47.4M21.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · Puan 7.4–M30.08.26 · AC Pisa 2 - 1 Catanzaro–M30.08.26 · AC Pisa 2 - 1 Catanzaro6.2M11.10.26 · Catanzaro 1 - 3 Mantova FC · Puan 6.25.9M24.10.26 · Catanzaro 1 - 6 Ascoli FC · Puan 5.96.6B27.10.26 · Benevento Calcio 1 - 1 Catanzaro · Puan 6.6–B31.10.26 · Catanzaro 1 - 1 Padova

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Frosinone Calcio 6.0, Carrarese 6.0, Empoli FC 6.7, AC Monza 5.7, AS Bari 7.5, AC Monza 6.0, FC Sudtirol 7.1, LR Vicenza Virtus 7.4, LR Vicenza Virtus 7.4, Mantova FC 6.2, Ascoli FC 5.9, Benevento Calcio 6.6ort. 6.5401.03.26 · Catanzaro 2 - 2 Frosinone Calcio · 6.004.03.26 · Carrarese 3 - 3 Catanzaro · 6.008.03.26 · Catanzaro 3 - 2 Empoli FC · 6.706.04.26 · Catanzaro 1 - 1 AC Monza · 5.708.05.26 · Catanzaro 2 - 3 AS Bari · 7.529.05.26 · AC Monza 0 - 2 Catanzaro · 6.015.08.26 · Catanzaro 2 - 2 FC Sudtirol · 7.121.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · 7.421.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · 7.411.10.26 · Catanzaro 1 - 3 Mantova FC · 6.224.10.26 · Catanzaro 1 - 6 Ascoli FC · 5.927.10.26 · Benevento Calcio 1 - 1 Catanzaro · 6.66.67.5

90 dakika başına profil27 maç · 1.355 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.40, Kilit pas 2.10, Çalım 1.17, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 4.31, Aldırdığı faul 2.00Şut: 1.40Kilit pas: 2.10Çalım: 1.17Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 4.31Aldırdığı faul: 2.00Şut1.40Kilit pas2.10Çalım1.17Pas isabeti87%Kazanılan ikili53%Top kazanma4.31Aldırdığı faul2.00
90 dakika başına profil
Şut1.40
Kilit pas2.10
Çalım1.17
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma4.31
Aldırdığı faul2.00
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 2, Asist 4; 2026: Gol 2, Asist 12024 · Asist: 12025 · Gol: 22025 · Asist: 42026 · Gol: 22026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3907.02.26 · İlk 11: 90'10.02.26 · Sonradan: 22'14.02.26 · İlk 11: 69'21.02.26 · İlk 11: 62'01.03.26 · Sonradan: 22'04.03.26 · İlk 11: 45'08.03.26 · İlk 11: 45'06.04.26 · İlk 11: 18'08.05.26 · İlk 11: 79'24.05.26 · Sonradan: 12'29.05.26 · Sonradan: 21'15.08.26 · İlk 11: 63'21.08.26 · İlk 11: 58'21.08.26 · İlk 11: 58'30.08.26 · İlk 11: 9'30.08.26 · İlk 11: 9'11.10.26 · İlk 11: 26'24.10.26 · Sonradan: 45'27.10.26 · İlk 11: 19'31.10.26 · Sonradan: 14'

Ayrıntılı istatistikler27 maç · 1.355 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)11 (6)90 dk’da 1.40
  • Başarılı çalım4 / 10

Pas

  • Kilit pas2190 dk’da 2.10
  • Pas isabeti87%402 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 9
  • Kazanılan ikili mücadele51 / 97
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 2.00

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Coppa ItaliaCatanzaro1016300
Serie BCatanzaro72022400
2025Coppa ItaliaCatanzaro1003400
Serie BCatanzaro28241.44120
2024Serie BCatanzaro170173300
Toplam54462.49520

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım