Plymouth ArgyleForvet
Mustapha Bundu
- Forma numarası
- 15
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20262.Bundesliga
4Maç3 kez ilk 11
200Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.98
Gol + asist5
Maç başına dakika50
90 dakikada gol + asist0.90
Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3G20.03.26 · Hannover 96 1 - 0 Eintracht Braunschweig · Puan 6.36.9B18.04.26 · Hannover 96 1 - 1 Paderborn 07 · Puan 6.97.4G25.04.26 · Karlsruher 1 - 3 Hannover 96 · Puan 7.48.7B03.05.26 · Hannover 96 3 - 3 SC Preussen Munster · Puan 8.76.1B09.05.26 · VfL Bochum 1 - 1 Hannover 96 · Puan 6.17.5B17.05.26 · Hannover 96 3 - 3 1. FC Nürnberg · Puan 7.56.4M09.08.26 · Energie Cottbus 3 - 1 Hannover 96 · Puan 6.46.4M16.08.26 · Hannover 96 0 - 1 WfL Wolfsburg · Puan 6.47.1G30.08.26 · Darmstadt 98 0 - 1 Hannover 96 · Puan 7.1–B04.09.26 · Hannover 96 2 - 2 Karlsruher
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 868 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 4.11 |
| Kilit pas | 2.76 |
| Çalım | 2.99 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 49% |
Son maçları
- 2.BundesligaHannover 962Karlsruher214' İlk 11
- 2.BundesligaDarmstadt 980Hannover 96145' Sonradan7.1
- 2.BundesligaHannover 960WfL Wolfsburg162' İlk 116.4
- 2.BundesligaEnergie Cottbus3Hannover 96179' İlk 116.4
- 2.BundesligaHannover 9631. FC Nürnberg3AAsist 1Sarı kart 176' İlk 117.5
- 2.BundesligaVfL Bochum1Hannover 96145' İlk 116.1
- 2.BundesligaHannover 963SC Preussen Munster32Gol 269' İlk 118.7
- 2.BundesligaKarlsruher1Hannover 963Gol 175' İlk 117.4
- 2.BundesligaHannover 961Paderborn 071AAsist 119' Sonradan6.9
- 2.BundesligaHannover 961Eintracht Braunschweig018' Sonradan6.3
- 2.BundesligaSchalke 042Hannover 962AAsist 145' Sonradan7.2
- 2.BundesligaHannover 961Greuther Fürth226' Sonradan6.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 868 dk
Hücum
- Şut (isabetli)29 (17)90 dk’da 4.11
- Başarılı çalım18 / 31
Pas
- Kilit pas1790 dk’da 2.76
- Pas isabeti79%301 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme4 · 3
- Kazanılan ikili mücadele35 / 72
- Aldırdığı faul4
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2.BundesligaHannover 96 | 4 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| 2025 | 2.BundesligaHannover 96 | 22 | 4 | 5 | 1.232 | 4 | 0 |
| 2024 | ChampionshipPlymouth Argyle | 37 | 10 | 6 | 2.311 | 4 | 0 |
| FA CupPlymouth Argyle | 3 | 0 | 0 | 166 | 1 | 0 | |
| Toplam | 66 | 14 | 11 | 3.909 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- Plymouth ArgyleŞu an#15
- Hannover 96Şu an#7
