ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Forge FCOrta saha

Maxime Bourgeois

Forma numarası
87
Orta saha

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

24Maç19 kez ilk 11
1.252Dakika
2Gol
3Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.16
Gol + asist3
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.38

Sayılar arşivimizdeki 24 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7B06.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · Puan 6.79.0G13.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · Puan 9.06.2B20.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · Puan 6.26.9B27.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · Puan 6.97.2B03.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · Puan 7.28.3G08.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 8.37.6G12.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Puan 7.67.0G17.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · Puan 7.06.2B25.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · Puan 6.26.5B01.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Supra du Quebec 8.4, FC Supra du Quebec 8.1, Inter Toronto FC 6.7, Atletico Ottawa 9.0, Cavalry FC 6.2, Vancouver FC 6.9, HFX Wanderers 7.2, FC Pacific Greater Victoria 8.3, Inter Toronto FC 7.6, Atletico Ottawa 7.0, FC Pacific Greater Victoria 6.2, Atletico Ottawa 6.5ort. 7.3420.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 8.429.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · 8.106.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · 6.713.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · 9.020.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 6.227.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · 6.903.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · 7.208.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 8.312.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 7.617.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · 7.025.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · 6.201.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · 6.56.59.0

90 dakika başına profil24 maç · 1.252 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.91, Kilit pas 1.96, Çalım 1.78, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 4.70, Aldırdığı faul 2.10Şut: 0.91Kilit pas: 1.96Çalım: 1.78Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 4.70Aldırdığı faul: 2.10Şut0.91Kilit pas1.96Çalım1.78Pas isabeti77%Kazanılan ikili48%Top kazanma4.70Aldırdığı faul2.10
90 dakika başına profil
Şut0.91
Kilit pas1.96
Çalım1.78
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma4.70
Aldırdığı faul2.10
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5631.05.26 · İlk 11: 26'07.06.26 · İlk 11: 22'11.06.26 · İlk 11: 45'01.07.26 · Sonradan: 19'05.07.26 · Sonradan: 15'27.07.26 · İlk 11: 45'08.08.26 · İlk 11: 11'16.08.26 · Sonradan: 46'20.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 19'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 79'27.09.26 · İlk 11: 89'03.10.26 · İlk 11: 89'08.10.26 · İlk 11: 76'12.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 74'25.10.26 · İlk 11: 45'01.11.26 · İlk 11: 65'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.252 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (6)90 dk’da 0.91
  • Başarılı çalım20 / 46

Pas

  • Kilit pas2290 dk’da 1.96
  • Pas isabeti77%487 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme42 · 21
  • Kazanılan ikili mücadele96 / 200
  • Aldırdığı faul2590 dk’da 2.10

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiForge FC24231.25220
Toplam24231.25220

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım