ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Cavalry FCOrta saha

Michael Baldisimo

Forma numarası
6
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

14Maç11 kez ilk 11
547Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist0
Maç başına dakika52
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4G07.06.26 · Cavalry FC 2 - 0 HFX Wanderers · Puan 6.47.0G11.06.26 · Inter Toronto FC 1 - 5 Cavalry FC · Puan 7.06.6G04.07.26 · Atletico Ottawa 0 - 3 Cavalry FC · Puan 6.67.4B18.07.26 · Cavalry FC 1 - 1 HFX Wanderers · Puan 7.4–G29.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec5.8G07.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · Puan 5.85.7M01.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · Puan 5.77.3G17.10.26 · Cavalry FC 4 - 2 FC Pacific Greater Victoria · Puan 7.37.0G25.10.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · Puan 7.06.8M02.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC · Puan 6.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Forge FC 6.3, Vancouver FC 6.8, FC Pacific Greater Victoria 4.9, HFX Wanderers 6.4, Inter Toronto FC 7.0, Atletico Ottawa 6.6, HFX Wanderers 7.4, HFX Wanderers 5.8, Atletico Ottawa 5.7, FC Pacific Greater Victoria 7.3, Vancouver FC 7.0, FC Supra du Quebec 6.8ort. 6.5006.04.25 · Forge FC 1 - 0 Cavalry FC · 6.319.04.25 · Cavalry FC 1 - 1 Vancouver FC · 6.806.10.25 · FC Pacific Greater Victoria 3 - 3 Cavalry FC · 4.907.06.26 · Cavalry FC 2 - 0 HFX Wanderers · 6.411.06.26 · Inter Toronto FC 1 - 5 Cavalry FC · 7.004.07.26 · Atletico Ottawa 0 - 3 Cavalry FC · 6.618.07.26 · Cavalry FC 1 - 1 HFX Wanderers · 7.407.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · 5.801.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · 5.717.10.26 · Cavalry FC 4 - 2 FC Pacific Greater Victoria · 7.325.10.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · 7.002.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC · 6.86.87.4

90 dakika başına profil14 maç · 547 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.42, Kilit pas 0.89, Çalım 1.17, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 3.73, Aldırdığı faul 1.12Şut: 0.42Kilit pas: 0.89Çalım: 1.17Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 3.73Aldırdığı faul: 1.12Şut0.42Kilit pas0.89Çalım1.17Pas isabeti87%Kazanılan ikili51%Top kazanma3.73Aldırdığı faul1.12
90 dakika başına profil
Şut0.42
Kilit pas0.89
Çalım1.17
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma3.73
Aldırdığı faul1.12
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 3725.02.24 · Sonradan: 11'25.08.24 · Sonradan: 18'06.04.25 · Sonradan: 25'19.04.25 · Sonradan: 45'06.10.25 · İlk 11: 63'18.04.26 · Sonradan: 10'26.04.26 · İlk 11: 2'25.05.26 · İlk 11: 9'31.05.26 · İlk 11: 10'07.06.26 · Sonradan: 45'11.06.26 · İlk 11: 66'04.07.26 · İlk 11: 28'18.07.26 · İlk 11: 82'29.07.26 · İlk 11: 8'07.09.26 · Sonradan: 22'01.10.26 · İlk 11: 28'17.10.26 · İlk 11: 71'25.10.26 · İlk 11: 90'02.11.26 · İlk 11: 76'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 547 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (0)90 dk’da 0.42
  • Başarılı çalım6 / 9

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 0.89
  • Pas isabeti87%321 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme15 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele30 / 59
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.12

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiCavalry FC140054720
2025Kanada Premier LigiCavalry FC30013321
2024MLSSan Jose Earthquakes2002900
Toplam190070941

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım