Albacete BalompiéDefans
Lorenzo Aguado
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
9Maç8 kez ilk 11
567Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.75
Gol + asist0
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
–M30.05.26 · AD Ceuta FC 1 - 0 Albacete Balompié–M16.08.26 · UD Las Palmas 2 - 1 Albacete Balompié6.8M29.08.26 · Albacete Balompié 0 - 1 Real Oviedo · Puan 6.86.4M06.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.46.4M06.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.46.9B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.96.9B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.96.8M18.09.26 · Albacete Balompié 1 - 2 Córdoba CF · Puan 6.86.2G25.10.26 · Albacete Balompié 2 - 0 CD Eldense · Puan 6.27.6G31.10.26 · Albacete Balompié 2 - 1 CE Sabadell FC · Puan 7.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 2.109 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.45 |
| Kilit pas | 1.63 |
| Çalım | 1.49 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 5.55 |
| Aldırdığı faul | 2.55 |
Son maçları
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CE Sabadell FC165' İlk 117.6
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CD Eldense0Sarı kart 182' İlk 116.2
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Córdoba CF226' İlk 116.8
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié190' İlk 116.9
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié190' İlk 116.9
- Segunda DivisionCD Castellon2Albacete Balompié063' İlk 116.4
- Segunda DivisionCD Castellon2Albacete Balompié063' İlk 116.4
- Segunda DivisionAlbacete Balompié0Real Oviedo177' İlk 116.8
- Segunda DivisionUD Las Palmas2Albacete Balompié111' Sonradan
- Segunda DivisionAD Ceuta FC1Albacete Balompié09' Sonradan
- Segunda DivisionAlbacete Balompié3Real Sociedad B190' İlk 118.1
- Segunda DivisionCórdoba CF1Albacete Balompié2AAsist 1Sarı kart 180' İlk 117.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 2.109 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (3)90 dk’da 1.45
- Başarılı çalım22 / 49
Pas
- Kilit pas1890 dk’da 1.63
- Pas isabeti74%597 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme52 · 47
- Kazanılan ikili mücadele168 / 306
- Aldırdığı faul4790 dk’da 2.55
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionAlbacete Balompié | 9 | 0 | 0 | 567 | 1 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyAlbacete Balompié | 4 | 0 | 1 | 261 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionAlbacete Balompié | 32 | 0 | 4 | 1.528 | 7 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyReal Madrid | 1 | 0 | 0 | 63 | 0 | 0 |
| La LigaReal Madrid | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Toplam | 48 | 0 | 5 | 2.423 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Albacete BalompiéŞu an#2
- Real MadridŞu an#39
