ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC RFSOrta saha

L. Odisharia

Forma numarası
8
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Virsliga

4Maç4 kez ilk 11
323Dakika
0Gol
2Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.24
Gol + asist2
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.21

Sayılar arşivimizdeki 12 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M24.10.24 · Eintracht Frankfurt 1 - 0 FC RFS · Puan 6.17.2B07.11.24 · FC RFS 1 - 1 RSC Anderlecht · Puan 7.27.3M28.11.24 · FC RFS 0 - 2 PAOK FC · Puan 7.36.0M12.12.24 · Maccabi Tel Aviv FC 2 - 1 FC RFS · Puan 6.08.0G23.01.25 · FC RFS 1 - 0 Ajax Amsterdam · Puan 8.06.1M30.01.25 · Dinamo Kiev 1 - 0 FC RFS · Puan 6.17.0G15.10.26 · FC RFS 4 - 0 SK Super Nova Salaspils · Puan 7.07.7G19.10.26 · FC RFS 2 - 0 FK Tukums 2000/Telms · Puan 7.78.6G25.10.26 · SK Super Nova Salaspils 0 - 3 FC RFS · Puan 8.68.4G01.11.26 · FC RFS 3 - 0 Grobinas SC · Puan 8.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FCSB 7.3, Galatasaray 8.1, Eintracht Frankfurt 6.1, RSC Anderlecht 7.2, PAOK FC 7.3, Maccabi Tel Aviv FC 6.0, Ajax Amsterdam 8.0, Dinamo Kiev 6.1, SK Super Nova Salaspils 7.0, FK Tukums 2000/Telms 7.7, SK Super Nova Salaspils 8.6, Grobinas SC 8.4ort. 7.3226.09.24 · FCSB 4 - 1 FC RFS · 7.303.10.24 · FC RFS 2 - 2 Galatasaray · 8.124.10.24 · Eintracht Frankfurt 1 - 0 FC RFS · 6.107.11.24 · FC RFS 1 - 1 RSC Anderlecht · 7.228.11.24 · FC RFS 0 - 2 PAOK FC · 7.312.12.24 · Maccabi Tel Aviv FC 2 - 1 FC RFS · 6.023.01.25 · FC RFS 1 - 0 Ajax Amsterdam · 8.030.01.25 · Dinamo Kiev 1 - 0 FC RFS · 6.115.10.26 · FC RFS 4 - 0 SK Super Nova Salaspils · 7.019.10.26 · FC RFS 2 - 0 FK Tukums 2000/Telms · 7.725.10.26 · SK Super Nova Salaspils 0 - 3 FC RFS · 8.601.11.26 · FC RFS 3 - 0 Grobinas SC · 8.48.48.6

90 dakika başına profil4 maç · 323 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.11, Kilit pas 3.90, Çalım 4.46, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 38%, Top kazanma 1.11, Aldırdığı faul 1.67Şut: 1.11Kilit pas: 3.90Çalım: 4.46Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 38%Top kazanma: 1.11Aldırdığı faul: 1.67Şut1.11Kilit pas3.90Çalım4.46Pas isabeti79%Kazanılan ikili38%Top kazanma1.11Aldırdığı faul1.67
90 dakika başına profil
Şut1.11
Kilit pas3.90
Çalım4.46
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili38%
Top kazanma1.11
Aldırdığı faul1.67
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 22024 · Gol: 12026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 12 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 12 maç, Maç başına dakika 8526.09.24 · İlk 11: 84'03.10.24 · İlk 11: 89'24.10.24 · İlk 11: 83'07.11.24 · İlk 11: 90'28.11.24 · İlk 11: 90'12.12.24 · İlk 11: 77'23.01.25 · İlk 11: 90'30.01.25 · İlk 11: 90'15.10.26 · İlk 11: 57'19.10.26 · İlk 11: 89'25.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 87'

Ayrıntılı istatistikler4 maç · 323 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 1.11
  • Başarılı çalım16 / 35

Pas

  • Kilit pas1490 dk’da 3.90
  • Pas isabeti79%118 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme3 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele25 / 66
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.67

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026VirsligaFC RFS40232300
2024UEFA Avrupa LigiFC RFS81069310
Toplam12121.01610

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım